Ežerietis vs Meistro kodas (94:50)III lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 sausio 23 d., Antradienis, 19:05 val. @ Zapyškio sporto bazė, Bažnyčios g. 4, Kluoniškių k., Zapyškio sen., Kauno r., LT-53405

„Ežerietis“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Meistro kodas“

2024 sausio 23 d., Antradienis, 20:29 val., peržiūros: 172

Antadienį Zapyškio sporto bazėje įvyko III lygos rungtynės, kuriose susitiko "Ežerietis" ir "Meistro Kodas".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tačiau ketvirčio pabaigoje "Ežerietis" sužaidė puikią atkarpą, kur susikrovė 6 taškų pranašumą (22:16 ). Antrame kėlinyje "Meistro kodas" toliau demonstravo tragišką pataikymą, o aikštelės šeimininka su kiekviena minute tolo ( 28:16). Dainius Bliujus vėl įspūdingu išėju užvedė komandą spurtui ir "Ežerietis" skaičiavo 20 taškų pranašumą. Rezultatas po dviejų kėlinių – 48:28

Po ilgosios pertraukos "Meistro Kodas" nepavyko kilti į lemiamą šturmą, o "Ežerietis" išsaugojo susikrautą pranašumą. Likęs ketvirtis buvo tik formalumas ir šeimininkai iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 94:50 (22:16, 26:12, 20:14, 26:8)

7 taškai

„Meistro kodas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Rhino“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 19 d., antradienis, 19:45 val.)„Ežerietis“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Meistro kodą“ (2024 kovo 20 d., trečiadienis, 22:19 val.)„Ežerietis“ pasiekė įtikinamą pergalę (2024 sausio 26 d., penktadienis, 21:06 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė „Meistro kodas“ ekipa (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:14 val.)„Consolius“ nesunkiai įveikė „Meistro kodą“ (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Ežerietis“ po atkaklios kovos įveikė „Consolius“ (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 17:02 val.)„Ežerietis“ įtikinamai nugalėjo VŠĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 12 d., antradienis, 20:29 val.)„Ežerietis“ pusfinalio seriją pradėjo pergalingai (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Ežerietis“ nugalėjo „Krepšiniofanai.lt 2“ ekipą (2024 kovo 05 d., antradienis, 20:33 val.)„Ežerietis“ lengvai susitvarkė su beviltiškai žaidusiais „Krepsiniofanai.lt 2“ (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 15:50 val.)