Krepsiniofanai.lt 1 vs Meistro kodas (79:63)III lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 25 d., Sekmadienis, 13:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Antroje rungtynių pusėje „Krepšiniofanai.lt“ 1 įveikė „Meistro kodas“ ekipą

2024 vasario 25 d., Sekmadienis, 14:33 val., peržiūros: 78

Sekmadienį Kauno technologijų mokymo centre įvyko III lygos rungtynės, kuriose susitiko "Krepšiniofanai.lt" 1 ir "Meistro kodas".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau "Krepšiniofanai.lt" 1 surengė keletą sėkmingų atkarpų ir buvo vienu žingsniu priekyje nei varžovai ( 24:20). Antrame kėlinyje "Meistro kodas" ėmė lipti varžovams ant kulnų ir likus žaisti dvi minutes persvėrė rezultatą į savas rankas. Per likusį laiką komandos apsikeitė greitomis atakomis ir rezultatas buvo lygus – 40:40

Po ilgosios pertraukos svečiai pradėjo strigti varžovų gynyboje ir "Krepšiniofanai.lt" 1 tolo nuo varžovų. "Meistro kodas" niekaip neatrado savojo žaidimo bei komandas skyrė dviženklis pranašumas ( 61:50). Lemiamas kėlinys buvo tik formalumas. Šeimininkai toliau įrodinėjo savo pranašumą ir "Meistro kodas" turėjo pripažinti "Krepšiniofanai.lt" 1 pranašumą – 79:63 (24:20, 16:20, 21:10, 18:13)

Petras Aleksonis

Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipa (2024 sausio 30 d., antradienis, 22:39 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ nepasigailėjo „Consolius“ ekipos (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 19:35 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ užtikrintai įveikė ketvirtfinalio barjerą (2024 balandžio 02 d., antradienis, 22:05 val.)Derbyje užtikrintai rungtynes kontroliavę „Krepsiniofanai.lt“ susitvarkė su „Krepsiniofanai.lt“ 2 (2024 vasario 20 d., antradienis, 00:25 val.)„Ežerietis“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Meistro kodą“ (2024 kovo 20 d., trečiadienis, 22:19 val.)„Consolius“ nesunkiai įveikė „Meistro kodą“ (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 21:54 val.)Po atkaklios kovos „Meistro kodas“ įveikė „Krepšiniofanai.lt 2“ ekipą (2024 vasario 13 d., antradienis, 19:58 val.)III lygos bronzos medaliais pasidabino „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipa (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 17:36 val.)Po atkaklios kovos „Meistro kodas“ įveikė „Krepšiniofanai.lt 2“ ekipą (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 13:35 val.)BC „Rhino“ ‒ 2 lengvai susitvarkė su „Meistro kodu“ (2024 kovo 12 d., antradienis, 21:16 val.)