Ežerietis vs Krepsiniofanai.lt 2 (73:51)III lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 kovo 05 d., Antradienis, 19:15 val. @ Zapyškio sporto bazė, Bažnyčios g. 4, Kluoniškių k., Zapyškio sen., Kauno r., LT-53405

„Ežerietis“ nugalėjo „Krepšiniofanai.lt 2“ ekipą

2024 kovo 05 d., Antradienis, 20:33 val., peržiūros: 56

Antradienį Zapyškio sporto bazėje įvyko III lygos rungtynės, kuriose susitiko "Ežerietis" ir "Krepšiniofanai.lt 2".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kur svečiai įpusėjus kėliniui buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 10:3). Per likusį laiką "Krepšiniofanai.lt 2" toliau strigo gynyboje ir "Ežerietis" išlaikė pranašumą ( 18:9). Antrame kėlinyje toliau šeimininkai įrodinėjo pranašumą prieš varžovus bei antrą kėlinį lygiai sužaidė, kaip ir antrąjį ketvirtį ( 18:9). Rezultatas po dviejų kėlinių – 36:18

Po ilgosios pertraukos "Krepšiniofanai.lt 2" žaidėjams pavyko sušvelninti skirtumą ir laimėti ketvirtį prieš varžovus ( 48:33). Lemiamame kėlinyje svečiai toliau nestabdė apsukų, tačiau "Ežerietis" puikiai susitvarkė su varžovų puolimu, kur visas rungtynes pirmavo ir iškovojo pergalę, rezultatu – 73:51 (18:9, 18:9, 12:15, 25:18)

7 taškai

Po atkaklios kovos „Meistro kodas“ įveikė „Krepšiniofanai.lt 2“ ekipą (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 13:35 val.)BC „Rhino-2“ pasiekė revanšą prieš „Krepšiniofainai.lt 2“ ekipą (2024 balandžio 02 d., antradienis, 20:25 val.)Po atkaklios kovos „Meistro kodas“ įveikė „Krepšiniofanai.lt 2“ ekipą (2024 vasario 13 d., antradienis, 19:58 val.)BC „Rhino“ ‒ 2 atsirevanšavo „Krepsiniofanai.lt 2“ ekipai (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:56 val.)„Ežerietis“ lengvai susitvarkė su beviltiškai žaidusiais „Krepsiniofanai.lt 2“ (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 15:50 val.)„Ežerietis“ įtikinamai nugalėjo VŠĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 12 d., antradienis, 20:29 val.)„Ežerietis“ pusfinalio seriją pradėjo pergalingai (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Ežerietis“ po atkaklios kovos įveikė „Consolius“ (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 17:02 val.)„Ežerietis“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Meistro kodą“ (2024 kovo 20 d., trečiadienis, 22:19 val.)„Ežerietis“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Meistro kodas“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 20:29 val.)