Consolius vs Krepsiniofanai.lt 2 (53:50)III lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 25 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

III lygoje po pratęsimo pergalę iškovojo „Consolius“

2024 vasario 25 d., Sekmadienis, 17:07 val., peržiūros: 63

Sekmadienį, vasario 25 dieną, Kauno kolegijos didžiojoje salėje vyko III lygos susitikimas tarp „Consolius“ ir „Krepsiniofanai.lt 2“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje abi komandos labai sunkiai rinko taškus ir metimai nekrito net ir metant apylaisviems iš po krepšio. Po pirmo kėlinio rezultatu 12:6 pirmavo „Consolius“ krepšininkai.

Antrajame kėlinyje krepšinio fanams krepšys neatsirišo ir jie toliau labai sunkiai rinko taškas. „Consolius“ kontroliavo varžybas rezultatu 27:14.

Trečiajame kėlinyje „Krepsiniofanai.lt 2“ pelnė tiek pat taškų, kiek ir per visą pirmą pusę ir tai leido šiek tiek sumažinti skirtumą. Paskutiniame kėlinyje „Krepsiniofanai.lt 2“ patyrė visišką atgimimą ir dominavo rungtynėse. „Consolius“ krepšininkai bandė saugoti pranašumą, bet paskutine sekunde M.Mykolaitis išplėšė pratęsimą. Pratęsime viskas vėl vyko taškas į tašką ir paskutinėmis sekundėmis R.Idiarto baudos metimas garantavo „Consolius“ pergalę rezultatu 53:50.

3 lygoje ‒ BC „Rhino“ ‒ 2 užtikrinta pergalė prieš „Consolius“ (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 16:55 val.)„Ežerietis“ po atkaklios kovos įveikė „Consolius“ (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 17:02 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė „Meistro kodas“ ekipa (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:14 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ nepasigailėjo „Consolius“ ekipos (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 19:35 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ įrodė savo pranašumą prieš „Consolius“ (2024 kovo 17 d., sekmadienis, 20:49 val.)3 lygoje į pusfinalį žengė BC „Rhino“ ‒ 2. (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 23:32 val.)3 lygoje ‒ „Krepsiniofanai.lt“ derbyje užtikrintai pergalę iškovojo pirmoji komanda. (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 21:36 val.)III lygos bronzos medaliais pasidabino „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipa (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 17:36 val.)Krepsiniofanai.lt 2 ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš BC „Rhino“ ‒ 2 (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 23:39 val.)BC „Rhino“ ‒ 2 atsirevanšavo „Krepsiniofanai.lt 2“ ekipai (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:56 val.)