Ežerietis vs VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 (106:48)III lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 kovo 12 d., Antradienis, 19:15 val. @ Zapyškio sporto bazė, Bažnyčios g. 4, Kluoniškių k., Zapyškio sen., Kauno r., LT-53405

„Ežerietis“ įtikinamai nugalėjo VŠĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 ekipą

2024 kovo 12 d., Antradienis, 20:29 val., peržiūros: 51

Antradienį Zapyškio sporto bazėje įvyko III lygos rungtynės, kuriose susitiko "Ežerietis" ir VŠĮ "Gatvės vaikai" – 2.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo aikštelės šeimininkai, o VŠĮ "Gatvės vaikai" – 2 pirmuosius taškus pelnė tik šeštą žaidimo minutę ( 18:2). Per likusį laiką "Ežerietis" toliau nestabdė apsukų ir skaičiavo 25 taškų pranašumą ( 31:6). Antrame kėlinyje svečiams pavyko atgaivinti puolimą, tačiau neilgam. Šeimininkai toliau diktavo savo žaidimas sąlygas – 59:19

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė. VŠĮ "Gatvės vaikai" – 2 surengdavo keletą sėkmingų atkarpų, tačiau iškart sulaukdavo atsako iš varžovų ( 76:31) . Lemiamas kėlinys buvo tik formalumas ir "Ežerietis" šventė triuškinančią pergalę, rezultatu - 106:48 (31:6, 28:13, 17:12, 30:17)

Nerijus Sidabras

„Meistro kodas“ nesudėtingai palaužė VŠĮ „Gatvės vaikai“-2 (2024 kovo 05 d., antradienis, 20:30 val.)„Meistro kodas“ susitvarkė su „VšĮ „Gatvės vaikai“ – 2” ekipa (2024 sausio 25 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Ežerietis“ nugalėjo „Krepšiniofanai.lt 2“ ekipą (2024 kovo 05 d., antradienis, 20:33 val.)Puikiai puolime atrodę BC „Rhino“ ‒ 2 nesunkiai įveikė VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 23:11 val.)„Krepšiniofanai.lt 2“ iškovojo pergalę prieš VšĮ „Gatvės vaikus“ ‒ 2. (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 15:49 val.)„Consolius“ sutriuškino tragišką puolimą pademonstravusius VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 krepšininkus (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 19:32 val.)III lygoje: BC „Rhino“ ‒ 2 po pratęsimo įveikė VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 (2024 kovo 17 d., sekmadienis, 18:09 val.)Ketvirtfinalį Krepsiniofanai.lt pradėjo pergale prieš VŠĮ „Gatvės vaikus“ ‒ 2 (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 21:59 val.)Klaidose skendę VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 nusileido „Ežeriečiui“ (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:06 val.)„Ežerietis“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Meistro kodas“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 20:29 val.)