ELEKTRO MONTUOTOJAS vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS VP (43:75)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 16 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

Triuškinanti "Energijos sistemų serviso VP" pergalė

2008 gruodžio 16 d., Antradienis, 20:21 val., peržiūros: 5135

Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "Įmonių+" lygos A pogrupio varžybos, kuriose susitiko "Elektro Montuotojo" (šeimininkai) ir "Energijos sistemų serviso VP" (svečiai) komandos. Šeimininkų ekipoje į rungtynes atvyko vos 6-i krepšininkai, tad svečiai, puikiai išnaudodami ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį, greitai įgijo dviženklę persvarą, o vėliau savo pranašumą palaipsniui didino visų rungtynių metu ir iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 75:43 (20:9; 8:12; 22:11; 25:11).

Pirmąjį kamuolį šiose rungtynėse atkovojo ir pirmuosius 3-is taškus pelnė "Energijos sistemų serviso VP" komanda ir tik tada dvitaškiu atsakė "Elektro Montuotojas". Vėliau žaidimas išsilygino (7:7; 9:9), tačiau kėlinį spurtu 11:0 užbaigė svečiai, kurie po pirmųjų 10-ties kovos minučių jau turėjo solidų pranašumą (20:9).

Antrojo kėlinio pradžioje vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė, t.y. "Elektro Montuotojas" sėkmingai rinko taškus, tuo tarpu "Energijos sistemų servisas VP" blaškėsi po aikštelę ir niekaip nesugebėjo surengti sėkmingos atakos. Laimėję atkarpą 9:0, šeimininkai priartėjo iki varžovų per vieną metimą (18:20), tačiau tada svečiai atsakė 5-iais "sausais" taškais ir vėl šiek tiek atitrūko (25:18). Vėliau komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis, o prieš didžiąją pertrauką "Energijos sistemų servisas VP" pirmavo rezultatu 28:21.

Trečiojo kėlinio pradžioje komandos žaidė apylygį krepšinį, tad nei vienai iš ekipų nesisekė pakreipti įvykių sau naudinga linkme, bet ketvirčio viduryje "Energijos sistemų servisas VP" spurtavo 12:2 ir padidino savo pranašumą iki 15-os taškų (44:29). Nors po šio spurto "Elektro Montuotojas" pelnė du taškus su pražanga, tačiau svečiai kėlinį užbaigė dar viena sėkminga atkarpa 6:0 ir prieš paskutinį ketvirtį pirmavo 18-os taškų skirtumu (50:32).

Pusę ketvirtojo kėlinio vyko apylygis žaidimas (58:40), tačiau antroje ketvirčio pusėje "Elektro Montuotojui" pradėjo trūkti jėgų, tuo tarpu "Energijos sistemų servisas VP", dažniausiai po greitų atakų, rinko lengvus taškus ir skirtumas pradėjo augti tarsi "ant mielių". Po paskutinio teisėjų švilpuko užtikrintą pergalę šventė "Energijos sistemų serviso VP" komanda, kuriai tai buvo 4-sis laimėjimas iš 8-ių bandymų.

Nugalėtojus į pergalę vedė R.Seikauskas (14 taškų, 12 atk. kam.), K.Meiliūnas bei E.Sliežauskas (po 13 taškų), K.Tarvydas (11 taškų) ir D.Baika (10 taškų).

"Elektro Montuotojo" komandoje pastebimiausi buvo P.Malinauskas (17 taškų), G.Mikštas (13) ir K.Kolupaila (9).

Triuškinanti "Energijos sistemų servisas" komandos pergalė (2008 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)"Šilduva" nesunkiai įveikė "Energijos sistemų servisą VP" (2009 sausio 27 d., antradienis, 21:25 val.)Antrasis šiame sezone K.Meiliūno keturgubas dublis ir "Energijos sistemų serviso VP" pergalė (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 17:22 val.)"Lietuvos dujos" išvykoje sutriuškino "Energijos sistemų servisas - VP" ekipą (2009 kovo 01 d., sekmadienis, 22:04 val.)"Eltecha"nesunkiai įveikė "Energijos sistemų servisą - VP" (2009 kovo 15 d., sekmadienis, 22:46 val.)"Trys Medžiai" patyrė triuškinanti pralaimėjimą "Energijos Sistemų Servisui VP" (2008 gruodžio 22 d., pirmadienis, 22:08 val.)"Eltecha" nepasigailėjo "Energijos sistemų serviso" (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 22:26 val.)„Šilduva“ sutriuškino „Energijos sistemų serviso“ krepšininkus (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 23:28 val.)"Energijos sistemų servisas" įveikė "Filter" ekipą (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:19 val.)"Energijos sistemų servisas VP" nusileido "Araušos" penketui (2009 kovo 06 d., penktadienis, 23:04 val.)