ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS VP vs ŠILDUVA (60:108)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 15 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

„Šilduva“ sutriuškino „Energijos sistemų serviso“ krepšininkus

2009 vasario 15 d., Sekmadienis, 23:28 val., peržiūros: 4305

Šiandien (02.15) J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje vyko „Įmonių + “ lygos rungtynės tarp „Energijų sistemų serviso“ (šeimininkai) ir vienos iš lygos favoritų „Šilduvos“ (svečiai) krepšinio komandų. Jau pirmame rungtynių kėlinyje įgyję dviženklį skirtumą svečiai nutolo nuo savo varžovų. Skirtumas ypač smarkiai pradėjo augti antroje rungtynių pusėje ir tapo triuškinamu. Rungtynės baigėsi solidžia „Šilduvos“ krepšinio komandos pergale, rezultatu 60-108.

Pirmasis kėlinys prasidėjo technine pražanga, nes šeimininkų komandos penketukas vėlavo į rungtynes ir trimis J. Paužuolio taškais, po kurių „Šilduva“ įsiveržė į priekį. Tačiau po kelių minučių T.Gudas taikliu dvitaškiu su pražanga persvėrė rezultatą „Energijos sistemų serviso“ naudai. Tačiau kėlinio viduryje svečiai spurtavo ir per kelias žaidimo minutes įgyjo dviženklę persvarą. Kėlinys baigėsi rezultatu 17-31.

„Šilduva“ ir antrame kėlinyje atrodė geriau už savo varžovus, kurių į rungtynes susirinko vos penki ir šeimininkams teko žaisti be keitimo. Kėlinio viduryje šeimininkai susidūrė su didelėmis problemomis puolime, nes tuomet „Šilduva“ pelnė 16 taškų be atsako ir įgyjo solidžią 28 taškų persvarą. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 31-61.

Puse trečiojo kėlinio, pailsėję per pertrauką „Energijos sistemų serviso“ krepšininkai atsilaikė, tačiau antroje kėlinio pusėje ir vėl „Šilduva“ demonstravo savo pranašumą prieš savo varžovus, didindama skirtumą. Kėlinio pabaigoje skirtumas jau siekė 40 taškų, kuris išliko iki pat kėlinio galo 43-83.

Paskutinis ketvirtis jau buvo tik formalumas. Kėlinio antroje pusėje „Šilduva“ pelnė šimtąjį tašką, o paskutinę rungtynių sekundę, metimu iš pusės aikštės komandos treneris D.Juknevičius įkalė paskutinį „vinį“ šiose rungtynėse ir šventė pergalę, rezultatu 60-108.

Po rungtynių kalbintas nugalėtojų komandos treneris D.Juknevičius džiaugėsi pergale ir teigė, kad viena svarbiausių pergalės priežasčių yra ta, jog pavyko susirinkti daugiau žaidėjų, nei priešininkams, kuriems teko žaisti be keitimo.

„Energijos sistemų serviso“ komandos treneris E.Sliežauskas, teigė, kad šios varžybos buvo sunkios, nes nepavyko susirinkti pilnai komandos sudėčiai, kadangi komanda nebuvo atsigavusi po puikios šventės, tačiau vistiek treneris džiaugėsi, jog šios varžybos įvyko, nes pasak jo, „tai daug geresnis rezultatas, nei butu 20-0“. Treneris labai pagarbiai atsiliepė apie šios dienos varžovus, kuriuos jis laiko viena iš stipriausių lygos komandų.

"Lietuvos dujos" išvykoje sutriuškino "Energijos sistemų servisas - VP" ekipą (2009 kovo 01 d., sekmadienis, 22:04 val.)"Šilduva" nesunkiai įveikė "Energijos sistemų servisą VP" (2009 sausio 27 d., antradienis, 21:25 val.)Triuškinanti "Energijos sistemų serviso VP" pergalė (2008 gruodžio 16 d., antradienis, 20:21 val.)Triuškinanti "Energijos sistemų servisas" komandos pergalė (2008 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)"Eltecha"nesunkiai įveikė "Energijos sistemų servisą - VP" (2009 kovo 15 d., sekmadienis, 22:46 val.)"Energijos sistemų servisas" nušlavė "Sistematiką" (2008 spalio 26 d., sekmadienis, 22:44 val.)"Trys Medžiai" patyrė triuškinanti pralaimėjimą "Energijos Sistemų Servisui VP" (2008 gruodžio 22 d., pirmadienis, 22:08 val.)"Eltecha" nepasigailėjo "Energijos sistemų serviso" (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 22:26 val.)"Energijos sistemų servisas" įveikė "Filter" ekipą (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:19 val.)Antrasis šiame sezone K.Meiliūno keturgubas dublis ir "Energijos sistemų serviso VP" pergalė (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 17:22 val.)