BC „Rhino“ ‒ 2 vs Krepsiniofanai.lt 1 (71:57)III lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2024 balandžio 16 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Rhino“ ‒ 2 keliauja į „III“ lygos finalą

2024 balandžio 16 d., Antradienis, 22:49 val., peržiūros: 121

Balandžio 16 dieną, 20:30 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko "III" lygos komandos BC „Rhino“ ‒ 2 (šeimininkai) ir "Krepsiniofanai.lt 1" (svečiai). Komandos stojo žaisti antrųjų pusfinalio rungtynių (pirmajame susitikime pergalę buvo pasiekę BC „Rhino“ ‒ 2). Rungtynės buvo permainingos, "Krepsiniofanai.lt 1" turėjo solidų pranašumą rungtynių pradžioje, bet vėliau viską išbarstė ir paleido varžovus tolyn. BC „Rhino“ ‒ 2 galingai finišavo ir pasiekė pergalę rezultatu 71:57 (14:20, 20:15, 27:14, 10:8).

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie gana greitai nutolo ir vienu metu pirmavo 10 taškų skirtumu. BC „Rhino“ ‒ 2 atsitiesė antrame ketvirtyje, kuomet pagerino gynybą ir sumažino atsilikimą. Intriga išaugo, o prasidedant ilgajai pertraukai "Krepsiniofanai.lt 1" buvo priekyje rezultatu 34:35.

Po ilgosios pertraukos BC „Rhino“ ‒ 2 pademonstravo kur kas kokybiškesnį puolimą ir tai leido nutolti. Nors skirtumas nebuvo didelis, bet "Krepsiniofanai.lt 1" visiškai užstrigo puolime, prametė kone viską ir svarbiausiose sezono varžybose neatrodė, kad kovos dėl pergalės. Emociškai pakylėti BC „Rhino“ ‒ 2 galingai finišavo, o rungtynės baigėsi rezultatu 71:57.

8 išpr. praž.

BC „Rhino“ ‒ 2 užtikrintai įveikė „Ežerietį“ (2024 vasario 29 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)BC „Rhino“ ‒ 2 atsirevanšavo „Krepsiniofanai.lt 2“ ekipai (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:56 val.)BC „Rhino“ ‒ 2 lengvai susitvarkė su „Meistro kodu“ (2024 kovo 12 d., antradienis, 21:16 val.)3 lygoje ‒ BC „Rhino“ ‒ 2 užtikrinta pergalė prieš „Consolius“ (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 16:55 val.)Puikiai puolime atrodę BC „Rhino“ ‒ 2 nesunkiai įveikė VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 23:11 val.)III lygoje: BC „Rhino“ ‒ 2 po pratęsimo įveikė VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 (2024 kovo 17 d., sekmadienis, 18:09 val.)III lygos pusfinalio akistata ir BC „Rhino“ ‒ 2 pergalė (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 21:10 val.)BC „Rhino-2“ pasiekė revanšą prieš „Krepšiniofainai.lt 2“ ekipą (2024 balandžio 02 d., antradienis, 20:25 val.)VŠĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 turėjo pripažinti „Krepšiniofanai.lt“ 1 ekipos pranašumą (2024 vasario 23 d., penktadienis, 20:49 val.)Sėkminga BC “Rhino“-2 pergalė namų salėje (2024 vasario 14 d., trečiadienis, 20:29 val.)