Meistro kodas vs BC „Rhino“ ‒ 2 (71:54)III lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 kovo 19 d., Antradienis, 18:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Meistro kodas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Rhino“ ‒ 2 ekipą

2024 kovo 19 d., Antradienis, 19:45 val., peržiūros: 51

Antradienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko III lygos rungtynės, kuriose susitiko "Meistro kodas" ir BC "Rhino" – 2.

Rungtynes prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Tik paskutinėmis sekundėmis "Meistro kodas" sugebėjo susikrauti persvarą ( 19:16). Antrame kėlinyje BC "Rhino" – 2 toliau neatrado savojo žaidimo, o šeimininkai didino pranašumą su kiekviena minute – 33:22

Po ilgosios pertraukos BC "Rhino" – 2 dar bandė vytis varžovus, tačiau "Meistro kodas" toliau nestabdė apsukų ir tolo nuo varžovų ( 56:37). Lemiamas kėlinys buvo tik formalumas, kur aikštelės šeimininkai išsaugojo susikrautą pranašumą ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 71:54 (19:16, 14:6, 23:15, 15:17)

Edvinas Pečiūra

„Ežerietis“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Meistro kodas“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 20:29 val.)„Krepšiniofanai.lt 2“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami BC „Rhino“ ‒ 2 (2024 sausio 30 d., antradienis, 22:05 val.)Krepsiniofanai.lt 2 ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš BC „Rhino“ ‒ 2 (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 23:39 val.)„Meistro kodas“ susitvarkė su „VšĮ „Gatvės vaikai“ – 2” ekipa (2024 sausio 25 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)Po atkaklios kovos „Meistro kodas“ įveikė „Krepšiniofanai.lt 2“ ekipą (2024 vasario 13 d., antradienis, 19:58 val.)Po atkaklios kovos „Meistro kodas“ įveikė „Krepšiniofanai.lt 2“ ekipą (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 13:35 val.)3 lygoje į pusfinalį žengė BC „Rhino“ ‒ 2. (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 23:32 val.)„Meistro kodas“ nesudėtingai palaužė VŠĮ „Gatvės vaikai“-2 (2024 kovo 05 d., antradienis, 20:30 val.)III lygos pusfinalio akistata ir BC „Rhino“ ‒ 2 pergalė (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 21:10 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipa (2024 sausio 30 d., antradienis, 22:39 val.)