PazintysXXX.com vs UNITED & Radijas Tau (90:94)Elito lyga, „TopSport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 01 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija, Šilo g. 5a, Vilnius, LT-10322

Nervingoje kovoje „Pazintysxxx.com“ rezultatu 90:94 nusileido „United & Radijas Tau“ komandai

2015 kovo 01 d., Sekmadienis, 22:23 val., peržiūros: 1053

„NESE Casino – Vilniaus krepšinio lygos“ Elito divizione „Pazintysxxx.com“ savo namų aikštelėje rezultatu 90:94 turėjo pripažinti „United & Radijas – TAU“ ekipos pranašumą.

Negausiai, vos penkiese, į rungtynes susirinkę svečiai pirmieji atidarė taškų sąskaitą – dvitaškį jiems smeigė G.Jevstignejevas. Tiesa, vėliau taškus „United & Radijas – TAU“ rinkti tapo itin sunku, tuo tarpu „Pazintysxxx.com“, nestokodami ir šou elementų, tolo. Įpusėjus kėliniui – 9:4. Beje, šeimininkai į mačą susirinko ne ką gausiau – šešiese, o antroje kėlinio pusėje „United & Radijas – TAU“ priešininkus po truputį prisivijo. Pažymėtina, jog visus taškus svečiams pirmoje pirmojo ketvirčio pusėje pelnė G.Jevstignejevas, o kuomet prie jo prisijungė ir kiti komandos nariai, ekipos deficitas staigiai ištirpo iki minimalaus. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių – 20:19.

Antrojo kėlinio pradžioje „Pazintysxxx.com“, vedama E. Ruzgo, atsiplėšė, o D. Dūdėno dvitaškis padidino šeimininkų atotrūkį iki dviženklio. Tiesa, „United & Radijas – TAU“ paleisti rungtynių dar joms neįpusėjus neketino. Tai sėkmingai įrodė A.Gedminas, smeigęs tolimą metimą bei kiek sušvelninęs savo komandos atsilikimą. Tačiau vilniečiai ir toliau ne tik kontroliavo rungtynes, bet ir demonstravo gražų žaidimą. „United & Radijas – TAU“, likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos, nusprendė tolimesnę taktiką aptarti bei kiek atsipūsti minutinės pertraukėlės metu. Įdomu tai, jog po jos kauniečiams pavyko įmesti tris tolimus metimus iš eilės bei vėl atkurti rungtynių intrigą (43:41). Prieš didžiąją pertrauką – 51:44.

L. Lukošenkino tolimas metimas ištirpdė „Pazintysxxx.com“ turėtą kelių taškų pranašumą. Šeimininkai iš karto suskubo prašyti minutinės pertraukėlės, po kurios A. Gedmino tolimas trijų taškų vertės metimas rezultatą išlygino (55:55). Trečiasis kėlinys vyko taškas į tašką, o aikštelėje vis labiau pradėjo reikštis emocijos. Dar vienas L. Lukošenkino tritaškis likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos į priekį išvedė kauniečius, tačiau jau netrukus puikiai sužaidė R.Sasnauskas, kuriam pataikyti iš toli nesutrukdė ir aistringos Kauno komandos gerbėjos. Beje, pats žaidėjas sirgalėms atsakė ne itin padoriu žestu ir vėliau buvo įspėtas teisėjų. Po trijų kėlinių – 68:67.

„Pazintysxxx.com“ lemiamajame ketvirtyje susiėmė bei po truputį veržėsi į priekį, tačiau jų pastangas vienu rankos mostu ištirpdė A.Gedminas. Tiesa, vilniečiams pavyko išsaugoti nedidelę persvarą, tačiau kėlinio pabaigoje pratrūko R. Sasnausko nervai, kuris buvo nubaustas technine pražanga. Likus kiek daugiau nei dviems minutėms dar vieną tolimą metimą smeigė bei rezultatą persvėrė A.Gedminas (86:88). Likus pusei minutės svečiai turėjo penkių taškų persvarą, o kitoje atakoje dvitaškiu deficitą sumažino D. Dūdėnas. „Pazintysxxx.com“ priešininkus stabdė prasižengdami, tačiau patys per likusį laiką atakavo netiksliai. „United & Radijas – TAU“ rezultatu 94:90 iškovojo pergalę prieš „Pazintysxxx.com“ ekipą.

Augustinas Stropus, „Pazintysxxx.com“:

Nesužaidėme savo žaidimo, labai trūko mažų žaidėjų, kurie atkrito dėl ligos. Neturėjome, kas normaliai įžaistų kamuolį, realiai žaidė vien aukšti žmonės. Rungtynės buvo nervingos, matėsi, kad tiek teisėjai buvo nervingi, tiek žaidėjai. Manėme, jog kai kurie teisėjų sprendimai buvo neteisingi, o kartais gal net ir provokuojantys.

Gerbiame, kad „United & Radijas – TAU“, nors ir penkiese, bet vis tiek susirinko, kovėsi iki paskutinių ir, kaip bebūtų, sugebėjo laimėti. Ar verti jie pergalės? Manau, kad mes buvome verti laimėti, bet yra kaip yra.

Marius Lebedys, „United & Radijas – TAU“:

Rungtynės nebuvo labai nervingos, tiek mes, tiek priešininkai žaidėme atsipalaidavę, kadangi abiems ekipoms šis mačas nelabai ką reiškia. Manau, komandų pajėgumai paaiškės kitame etape. Atvažiavome tiesiog sužaisti, didelė dalis mūsų komandos narių serga, prašėme nukelti mačą. Žinoma, smagu, kad laimėjome. Priešininkai, tiesa, taip pat nebuvo pilnos sudėties, tačiau kokios sudėtys buvo, taip ir žaidėme.

Priešininkai ketvirtajame kėlinyje pradėjo labai pyktis tarpusavyje, žaidė po vieną. Mes visas rungtynes žaidėme komandiškai. Ar pas mus komandoje nebūna pykčių? Žinoma, sporte jų pasitaiko visada. O kalbant apie vieno iš priešininkų komandos žaidėjo žestą sirgalėms, tokio elgesio pats asmeniškai netoleruoju. Galima pyktis tarpusavyje, pykti ant priešininkų ar teisėjų, tačiau sirgaliai čia ne prie ko.

Parengė: Vilniaus krepšinio lyga
Jurgita Grigalaitytė

„Vilniaus kolegija“ pirmose ketvirtfinalio rungtynėse nusileido „United & Radijas TAU” komandai (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Pazintysxxx.com“ nesvetingai priėmė svečius iš Kauno ‒ „Šilainiai & Noriuauto.Lt“ komandą (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Tegra“ po atkaklios mačo pradžios įveikė „United & Radijas TAU“ ekipą (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 23:21 val.)„PazintysXXX.com“ nesvetingai sutiko „Jaunalietuviai – R2P Sport“ ekipą (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:08 val.)„Pazintysxxx.com“ antrą kartą nugalėjo „Tegros“ ekipą bei pateko į finalą (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 23:03 val.)Elito lygos Vilniaus derbyje ‒ sunki „Pazintysxxx.com“ pusfinalio pergalė prieš „Tegrą“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 23:26 val.)„Pazintysxxx.com“ įveikė Vilniaus kolegiją (2015 sausio 30 d., penktadienis, 09:59 val.)Vilniaus kolegija be didesnio vargo pranoko „UNITED & Radijas Tau“ ekipą (2015 vasario 17 d., antradienis, 11:32 val.)„Pazintysxxx.com“ nesunkiai įveikė Vilniaus kolegiją (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 21:54 val.)„PazintysXXX.com“ pirmąjį pralaimėjimą privertė patirti „KG Group – Paskoliukas“ (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 22:57 val.)