Vilniaus kolegija vs UNITED & Radijas Tau (92:98)Elito lyga, „TopSport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 kovo 25 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Vilniaus kolegija, Verslo vadybos fakultetas, Didlaukio g. 49, Vilnius, LT-08303

„Vilniaus kolegija“ pirmose ketvirtfinalio rungtynėse nusileido „United & Radijas TAU” komandai

2015 kovo 25 d., Trečiadienis, 22:39 val., peržiūros: 976

„Nese Casino – Vilniaus krepšinio lygos“ Elito divizione „Vilniaus kolegija“ savo namų aikštelėje priėmė svečius iš Kauno – „United & Radijas TAU” ekipą. Po atkaklios mačo pabaigos rezultatu 92:98 pergalę šventė kauniečiai.

„United & Radijas TAU” mačą pradėjo kiek sėkmingiau – dvitaškiu taškus pelnė, pražangą išprovokavo bei realizavo baudos metimą A.Gedminas, o jau netrukus du dvitaškius iš eilės pridėjo G.Jevstignejevas. Sausai rungtynes pradėjusių “Vilniaus kolegijos” auklėtinių treneriui S. Radziuliui šis vaizdas aikštelėje itin nepatiko, tad tolimesnę taktiką aptarti jis nutarė minutinės pertraukėlės metu. Komandos rungtyniavo ne itin rezultatyviai, įpusėjus kėliniui – 4:9. “Vilniaus kolegija” lengvai pasiduoti tikrai neketino, o tai puikiai įrodinėjo L.Kirlys, kurio tolimas metimas sumažino aikštelės šeimininkų deficitą iki 5-ių taškų. Tiesa, „United & Radijas TAU” juokams nusiteikę taip pat nebuvo ir jau netrukus po tolimą ekipai smeigė T.Žioba ir L.Lukošenkinas (11:22). Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių – 17:25.

Įgiję saugų pranašumą kauniečiai jį ne tik išsaugojo, bet ir padidino. Puikiai iš toli šį vakarą atakavusių svečių atotrūkis staigiai šoktelėjo iki 16-os taškų 35:19. Pažymėtina, jog ketvirtfinalio rungtynėms Kauno komanda atsivežė trenerį Rolandą Urkį, kuris puikiai dirigavo savo ekipos žaidimui. Nors „United & Radijas TAU” į Vilnių atvažiavo negausiai, tačiau patyrę žaidėjai rungtyniavo solidžiai. Tuo tarpu “Vilniaus kolegijai” metimai nekrito, žaidimas buvo padrikas ir chaotiškas. Prieš didžiąją pertrauką – 38:49.

G. Būdos tolimas metimas trečiojo kėlinio pradžioje padidino „United & Radijas TAU” persvarą iki 12-os taškų, o traumą žaidimo metu patyrė „Vilniaus kolegijos” atstovas M.Atas. Šeimininkai kabinosi į rungtynes, tačiau tirpdyti deficitą sekėsi sunkiai. Po trisdešimties žaidimo minučių – 61:69.

A. Gedmino tolimas metimas ne tik pradėjo ketvirtąjį kėlinį, bet ir gražino svečiams dviženklę persvarą. Tiesa, jau netrukus puikiai sužaidė A.Juočepis, kurio dvitaškis, išprovokuota pražanga bei realizuotas baudos metimas sumažino ekipos deficitą iki 6-ių taškų. Kauniečiai suklydo, o kitoje atakoje tokį patį scenarijų pakartojo P.Leščinskas. Dar du šio žaidėjo taškai atkūrė mačo intrigą ir tarp ekipų paliko vos vieno taško skirtumą. Svečių treneris R. Urkis suskubo prašyti minutinės (71:72). Po jos vienos atakos metu „Vilniaus kolegija“ susirinko tris pražangas. Tačiau tai šeimininkų motyvaciją dar labiau padidino: S.Januškis tritaškiu rezultatą išlygino, o P. Leščinskio dvitaškis jį persvėrė.

Kėlinio pabaigoje komandos pademonstravo tritaškių šou, o likus 34 sek. iki ketvirčio pabaigos T. Žiobos dvitaškis padidino „United & Radijas TAU” pranašumą iki 3-ų taškų. S. Radziulis paprašė minutinės pertraukėlės, po kurios P. Leščinskui buvo sušvilpti žingsniai. Kamuolys, likus 24 sek., atiteko svečiams, kurie taip pat paprašė minutinės pertraukėlės. Per likusį laiką „Vilniaus kolegijai“ pergalės išplėšti nepavyko. Pirmose ketvirtfinalio serijos rungtynėse „United & Radijas TAU” rezultatu 98:92 įveikė „Vilniaus kolegiją”

Karolis Kvedaravičius, „Vilniaus kolegija“:

Rungtynės buvo sunkios. Iš pradžių nepataikėme savų metimų, priešininkai atitrūko. Antroje pusėje susiėmėme, o mačo pabaigoje iš tikrųjų pritrūkome sėkmės

Kai pamatėme, kad priešininkai atvažiavo vos šešiese, galvojome, kad bus lengvos rungtynės, tačiau „United & Radijas TAU” buvo tikrai rimtai nusiteikę.

„United & Radijas TAU” – snaiperių komanda. Meta labai daug tritaškių ir pataiko. Sunku, jeigu jie pajaučia savo metimą. Atsakomosiose tikimės susiimti ir revanšuotis. Manau, kad mačas bus sunkus, tačiau tikrai nebijome, kad ten tie susirinks gausiai: mes būsime nusiteikę rimtai kovai.

Karolis Vytautas Tarvydas, „United & Radijas TAU”:

Rungtynės buvo geros. Šiek tiek nepataikėme iš po krepšio, būtume laimėję didesniu taškų skirtumu. Vėliau priešininkai pradėjo pataikyti ir prisivijo, tačiau rungtynių pabaigoje susiėmėme ir sužaidėme geriau.

Pirmą kartą į Vilnių atsivežėme trenerį, nes kaip gi komanda be trenerio? Kodėl anksčiau nesivežėme? Na, jis mus treniruodavo tik Regioninėje krepšinio lygoje, o į kitas miesto lygas nevažiuodavo. Dabar atkrintamosiose jau važiuoja. Be abejo, jo buvimas rezultatų duoda, geriau ginamės.

Atvažiavome negausiai, kadangi keli žaidėjai į išvykas važiuoja retai, tik Kaune gali rungtyniauti. Nepatinka jiems Vilnius? Ne tai, kad Vilnius, visa Lietuva (juokiasi, – aut. past.). Jiems tik Kaunas patinka, tad taip išeina, kad išvykose rungtyniaujame šešiese-septyniese.

“Vilniaus kolegija”, rezultatas sako, kad nebloga komanda. Tik šešiais taškais laimėjome. Jie visi gerai rungtyniauja. O kalbant apie atsakomąsias, manau, jas laimėsime. Žaidžiame namie, o kaip namie galima pralošti?

Parengė: Vilniaus krepšinio lyga
Jurgita Grigalaitytė

Nervingoje kovoje „Pazintysxxx.com“ rezultatu 90:94 nusileido „United & Radijas Tau“ komandai (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:23 val.)Vilniaus kolegija be didesnio vargo pranoko „UNITED & Radijas Tau“ ekipą (2015 vasario 17 d., antradienis, 11:32 val.)„Tegra“ po atkaklios mačo pradžios įveikė „United & Radijas TAU“ ekipą (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 23:21 val.)„Vilniaus Kolegija“ namuose nepasigailėjo negausiai susirinkusios „Šilainiai & Noriuauto.lt“ ekipos (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 23:07 val.)„Vilniaus Kolegija“ po permainingos kovos palaužė „Tegrą“ (2014 gruodžio 04 d., ketvirtadienis, 23:51 val.)„Vilniaus kolegija“ nesulaukė pasirpeišinimo iš „Jaunalietuvių – R2P Sport“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 16:04 val.)„Vilniaus Kolegija“ neturėjo didesnio vargo su „Šilainiais & Noriuauto.lt" (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:47 val.)Vilniaus kolegija nugalėjo Jaunalietuvių - R2P Sport komandą (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)Trečiajame kėlinyje subyrėjusi „United & Radijas Tau“ ekipa turėjo pripažinti „Vilniaus Kolegijos“ pranašumą (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:12 val.)Andriaus Gedmino benefisas nepadėjo „United & Radijui Tau“ apginti savo tvirtovės nuo „PazintysXXX.com“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:05 val.)