Krepsiniofanai.lt 2 vs Meistro kodas (61:65)III lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 kovo 10 d., Sekmadienis, 12:15 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Po atkaklios kovos „Meistro kodas“ įveikė „Krepšiniofanai.lt 2“ ekipą

2024 kovo 10 d., Sekmadienis, 13:35 val., peržiūros: 47

Sekmadienį Kauno technologijos mokymo centre įvyko III lygos rungtynės, kuriose susitiko "Krepšiniofanai.lt 2" ir "Meistro kodas".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Vis dėlto ketvirčio pabaigoje "Meistro kodas" surengė sėkmingai atkarpą ir susikrovė 5 taškų pranašumą ( 12:17). Antrame kėlinyje "Krepšiniofanai.lt 2" perėmė iniciatyvą į savas rankas bei išlaikė iki kėlinuko pabaigos. Rezultatas po dviejų kėlinių – 29:25

Po ilgosios pertraukos toliau vyko permaininga kova, kur "Meistro kodas" susigrąžino lyderio vaidmenį ( 44:48). Ketvirtame kėlinyje svečiai jau skaičiavo dviženklį pranašumą ir "Krepšiniofanai.lt 2" buvo priversti išnaudoti paskutinę minutės pertraukėlę. Per likusį laiką aikštelės šeimininkai kilo į lemiamą šturmą, tačiau "Meistro kodas" atsilaikė prieš varžovus ir šventė pergalę, rezultatu – 61:65 (12:17, 17:8, 15:23, 17:17)

8 taškai

Po atkaklios kovos „Meistro kodas“ įveikė „Krepšiniofanai.lt 2“ ekipą (2024 vasario 13 d., antradienis, 19:58 val.)„Ežerietis“ nugalėjo „Krepšiniofanai.lt 2“ ekipą (2024 kovo 05 d., antradienis, 20:33 val.)BC „Rhino-2“ pasiekė revanšą prieš „Krepšiniofainai.lt 2“ ekipą (2024 balandžio 02 d., antradienis, 20:25 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė „Meistro kodas“ ekipa (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:14 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipa (2024 sausio 30 d., antradienis, 22:39 val.)BC „Rhino“ ‒ 2 atsirevanšavo „Krepsiniofanai.lt 2“ ekipai (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:56 val.)„Meistro kodas“ susitvarkė su „VšĮ „Gatvės vaikai“ – 2” ekipa (2024 sausio 25 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Ežerietis“ lengvai susitvarkė su beviltiškai žaidusiais „Krepsiniofanai.lt 2“ (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 15:50 val.)Antroje rungtynių pusėje „Krepšiniofanai.lt“ 1 įveikė „Meistro kodas“ ekipą (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 14:33 val.)„Meistro kodas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Rhino“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 19 d., antradienis, 19:45 val.)