FORTO AMICUS-DIKTUM vs KORYS (84:80)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2013 balandžio 24 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Prekybos ir verslo mokykla, D. Poškos g. 22, Kaunas, LT-44293

''Forto Amicus - Diktum'' pergalingai pradėjo ketvifinalį

2013 balandžio 24 d., Trečiadienis, 23:56 val., peržiūros: 2213

Šį antradienio vakarą, Prekybos ir Verslo mokykloje, įvyko "C" lygos "Top Sport" pirmenybių Didžiosios taurės ketvirtfinalio pirmosios rungtynės, kuriose savo jėgas išmėgino ''Forto Amicus – Diktum'' (šeimininkai) ir ''Korio'' ekipa (svečiai). Susitikimas prasidėjo kiek neįprastai, kaip Didžiosios taurės ketvirfinalio ekipoms. Pirmoje susitikimo žaidimo tempas buvo labai greitas, atakose vos keli perdavimai ir to pasekoje turėjome begale netaiklių metimų. Antroje susitikimo pusėje žaidimas kardinaliai pasikeitė. Abi ekipos puikiai atakavo krepšį ir žengė lygiai iki pat susitikimo pagrindinio laiko pabaigos. Susitikimo pabaigoje šaltakraujiškai baudų metimus metė šeimininkai, kurie iškovojo pirmąją pergalę šioje ketvirfinalio serijoje 84-80.

Pirmajame susitikimo ketvirtyje aikštėje vyravo chaosas. Abi ekipos daug bėgo, dar daugiau metė, bet įpusėjus ketvirčiui švieslentėje rezultatas buvo kaip per futbolo rungtynes (2-4) ''Korio'' naudai. Pirmieji taškų badą nutraukė šeimininkai, kurie sužaidė atkarpą 7-0, bet svečiai į tai atsakė aštuoniais taškais iš eilės (9-12). Ketvirčio pabaigą užtikrintai sužaidė šeimininkai ir po pirmojo ketvirčio, dviem taškais priekyje buvo ''Forto Amicus – Diktum'' 14:12.

Antrąjį ketvirtį ''Korio'' ekipa pradėjo pradėjo spurtu, kuris privertė sunerimti šeimininkų trenerį ir prašyti minutės pertraukėlės (14-20). Nors po minutės pertraukėlės šeimininkai iškart tritaškiu metimu per pus nubraukė savo pranašumą, bet įpusėjus ketvirčiui šeimininkų deficitas pasiekė jau dešimt taškų (17-27). Antroje ketvirčio pusėje ''Forto Amicus – Diktum'' susigrąžino savo iniciatyvą į savo rankas ir ketvirtį užbaigė atkarpa 17-3. 33:30.

Po didžiosios pertraukos abi ekipos žengė į aikštę tvirtu žingsniu ir pirmosiomis trečiojo ketvirčio minutėmis atakavo be klaidų. Šeimininkų pranašumas išaugo iki septynių taškų (43-36). Įpusėjus ketvirčiui ''Korio'' ekipa atsitiesė ir vėl perėmė pirmaujančios ekipos vaidmenį (45-46). Labai rezultatyvaus ketvirčio antroje pusėje ekipos žaidė lygiai, ir po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus 61-61.

Ketvirtajame ketvirtyje ir toliau tęsėsi lygus žaidimas, kuomet į priekį ''iššovė'' ''Forto Amicus – Diktum'' ir įgijo vienuolika taškų (78-67). Ketvirčio pabaigoje ''Korio'' ekipa atkūrė intrigą šiame susitikime, kuomet ekipas skyrė vos du taškai (82-80). Likus žaisti apie dešimt sekundžių, kamuolį valdė šeimininkai, kurie vos išsimetę kamuolį buvo taktiškai sustabdyti pražangą. Šaltakraujiškai abu baudos metimus pataikė T.Graliauskas, kuris įtvirtino šeimininkų pergalę rezultatu 84:80.

Po susitikimo ''Forto Amicus – Diktum'' treneris A.Narbutas sakė: „ Pradžioje,vidurį ir pabaigoje buvo šiandien sunku. Ketvirfinalį silpnų varžovų jau nėra. Slėgė įtampa ir juos ir mus, kas ir matėsi aikštelėje. Pradžioje labiau nes labai nepataikėm tiek iš mūsų pusės tiek iš jų, bet pergale džiaugiuosi, bet viskas spręsis rytoj. Čia tik puse kelio tad nėra čia ko džiūgaut dar.“

''Korio'' ekipos treneris „ Didžiausia problema, jog laisvi labai nepataikėm, trūko keletos žaidėjų, iš nuovargio neatkovojom kamuolių, na ir viskas. Čia varžovų salė, jie čia turbūt, treniruojasi gerai metė tritaškius ir dvitaškius, kas ir turėtu matytis pataikymo procente. Na, nežinau, per daug laisvi nepataikėm, gal mūsų salėje seksis geriau.“

''Forto Amicus – Diktum'': T.Garliauskas ( 30 tšk.17 atk.k. 6 išpr.p. 44 naud.b.) M.Ručinskas ( 19 tšk.) R.Mickevičius ( 19 tšk.)

''Korys'': N.Paulauskas ( 23 tšk. 7 rez.p.) P.Žukaitis ( 15 tšk. 5 per.k.) L.Zvėgas ( 16 tšk. 11 atk.k.)

''Forto Amicus - Diktum'' išlygino serijos rezultatą (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 14:03 val.)''Forto Amicus - Diktum'' iškovojo sunkią pergalę prieš ''Lituanica'' ekipą (2012 gruodžio 17 d., pirmadienis, 02:58 val.)''Sparta'' įveikė ''Forto Amicus - Dictum'' ekipą (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 02:11 val.)"Forto Amicus-Diktum" tik po pratęsimo pateko į aštuntfinalį (2013 kovo 27 d., trečiadienis, 21:38 val.)''Korys'' išvargo dramatišką pergalę (2013 kovo 07 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)"Forto Amicus - Diktum" įveikė "Kauną" ir iškovojo vietą ketvirtfinalyje (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 20:03 val.)"Forto Amicus - Diktum" pranoko Šernus (2013 vasario 27 d., trečiadienis, 22:20 val.)Forto Amicus - Diktum po įtemptos kovos palaužė Kaišiadoris (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 00:06 val.)"Forto Amicus - Diktum" pasiekė triuškinamą pergalę (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 22:43 val.)"Forto Amicus - Diktum" neprilygo "Kaunas" ekipai (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 22:10 val.)