Meistro kodas vs Krepsiniofanai.lt 2 (61:56)III lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 13 d., Antradienis, 18:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Po atkaklios kovos „Meistro kodas“ įveikė „Krepšiniofanai.lt 2“ ekipą

2024 vasario 13 d., Antradienis, 19:58 val., peržiūros: 82

Antradienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko III lygos rungtynės, kuriose susitiko "Meistro kodas" ir "Krepšiniofanai.lt 2".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Krepšiniofanai.lt 2" 9:0 atkarpa, o šeimininkai tik šeštąją žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus. Per likusį laiką svečiai išlaikė tempą ir komandas skyrė dviženklis pranašumas ( 7:17). Antrame kėlinyje "Meistro kodas" žaidėjams toliau sunkiai buvo įveikiama zoninė gynyba, tačiau pavyko pralaužti kietą gynybą bei išlyginti rezultatą. Vis dėlto kėlinio pabaigoje "Krepšiniofanai.lt 2" susigrąžino pranašumą – 28:32

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir minimalų pranašumą įgijo "Krepšiniofanai.lt 2" ( 41:43). Lemiamame kėlinyje intriga vyko iki paskutinių minučių, tačiau "Meistro kodas" surengė spurtą 7:0, kur išsaugojo pranašumą iki rungtynių pabaigos ir iškovojo pergalę, rezultatu – 61:56 (7:17, 21:15, 13:11, 20:13)

13 atk. kam.

Po atkaklios kovos „Meistro kodas“ įveikė „Krepšiniofanai.lt 2“ ekipą (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 13:35 val.)„Ežerietis“ nugalėjo „Krepšiniofanai.lt 2“ ekipą (2024 kovo 05 d., antradienis, 20:33 val.)BC „Rhino-2“ pasiekė revanšą prieš „Krepšiniofainai.lt 2“ ekipą (2024 balandžio 02 d., antradienis, 20:25 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė „Meistro kodas“ ekipa (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:14 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipa (2024 sausio 30 d., antradienis, 22:39 val.)BC „Rhino“ ‒ 2 atsirevanšavo „Krepsiniofanai.lt 2“ ekipai (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:56 val.)„Meistro kodas“ susitvarkė su „VšĮ „Gatvės vaikai“ – 2” ekipa (2024 sausio 25 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)Antroje rungtynių pusėje „Krepšiniofanai.lt“ 1 įveikė „Meistro kodas“ ekipą (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 14:33 val.)„Meistro kodas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Rhino“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 19 d., antradienis, 19:45 val.)„Consolius“ po dar vieno trilerio įveikė „Meistro kodą“ ir pateko į pusfinalį (2024 balandžio 09 d., antradienis, 19:59 val.)