VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 vs Consolius (48:77)III lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 kovo 19 d., Antradienis, 20:15 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

VŠĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 turėjo pripažinti „Consolius“ pranašumą

2024 kovo 19 d., Antradienis, 21:28 val., peržiūros: 38

Kovo 19 dieną įvyko III lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai VŠĮ "Gatvės vaikai" – 2 (10/1) priemė svečius "Consolius" (11/4).

Rungtynes geriau pradėjo "Consolius", kurie po trijų iš eilės tritaškių antrą minutę pirmavo rezultatu 0:9. Prasidėjus antrai kėlinio pusei svečiai pirmavo rezultatu 4:16. Kėlinio antroje pusėje komandos žaidė apyligiai, o sužaidus pirmas 10 minučių rezultatas buvo 13:25.

Per pirmas tris antro kėlinio minutes skirtumas padidėjo iki 15 taškų (16:31). Vėliau šiek tiek geriau žaidė VŠĮ "Gatvės vaikai" – 2, kurie pamažu mažino varžovų persvarą, bet sužaidus tris kėlinius vis tiek turėjo 10 taškų deficitą (29:39).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes "Consolius" persvara padidėjo iki 13 taškų (29:42). Netrukus taiklių tritaškių dėka svečių persvara padidėjo iki 18 taškų (51:33) Kėlinio pabaigoje solidžią persvararą išlaikė "Consolius" (33:59).

Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas, VŠĮ "Gatvės vaikai" – 2 nepavyko priartėti ir atkurti intrigos ir "Consolius" iškovojo pergalę rezultatu 48:77.

12 atk. kam.

VŠĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 turėjo pripažinti „Krepšiniofanai.lt“ 1 ekipos pranašumą (2024 vasario 23 d., penktadienis, 20:49 val.)„Consolius“ ekipa turėjo pripažinti „Ežerietis“ pranašumą (2024 sausio 30 d., antradienis, 20:38 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 namų salėje iškovojo pergalę (2024 kovo 14 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)Klaidose skendę VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 nusileido „Ežeriečiui“ (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:06 val.)3 lygoje ‒ BC „Rhino“ ‒ 2 užtikrinta pergalė prieš „Consolius“ (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 16:55 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ įrodė savo pranašumą prieš „Consolius“ (2024 kovo 17 d., sekmadienis, 20:49 val.)„Ežerietis“ įtikinamai nugalėjo VŠĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 12 d., antradienis, 20:29 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ nepasigailėjo „Consolius“ ekipos (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 19:35 val.)„Ežerietis“ antrą kartą įveikė „Consolius“ ir žengia į III lygos finalą (2024 balandžio 16 d., antradienis, 20:30 val.)„Meistro kodas“ susitvarkė su „VšĮ „Gatvės vaikai“ – 2” ekipa (2024 sausio 25 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)