BALTIJOS BALDŲ GRUPĖ vs KAUNO AUTOBUSAI (66:80)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 16 d., Penktadienis, 21:15 val. @ Drobės sporto salė, Drobės g. 62, Kaunas LT-45188

"Kauno Autobusai" svečiuose įveikė "Baltijos Baldų Grupė" ekipą

Špokas eilinį kartą vėl užsiautė
2009 sausio 16 d., Penktadienis, 23:09 val., peržiūros: 4721
Šiandien, 2009 m. sausio 16 dieną, "Drobės" sporto salėje susitiko "Įmonių+" C pogrupio ekipos – aikštės šeimininkai "Baltijos Baldų Grupė" bei "Kauno Autobusai". Pirmajame kėlinyje įgiję dviženklį pranašumą, svečiai sugebėjo atlaikyti visus varžovų bandymus pakeisti rungtynių baigtį ir šventė pergalę rezultatu 80:66. Abiems komandoms tai buvo pirmosios rungtynės II ture. Šiandien iškovoję pergalę, "Kauno Autobusai" C pogrupyje dalinasi 1-2 vietas su "Sporto Fėja & IV" taip pat turinčia 1 pergalę iš tiek pat galimų.

Rungtynių pradžioje komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir nei viena neįgijo didesnio pranašumo. Tačiau kėliniui įpusėjus, "Kauno Autobusai' spurtavo 9:2 ir įgijo 7 taškų pranašumą 20:13. Kėliniui artėjant prie pabaigos, šeimininkai neišnaudojo keletos progų prisivyti varžovų ir primasis ketvirtis baigėsi, pastariesiems pralaimint 19:30.

Antrąjį ketvirtį svečiai pradėjo 6 be atsako pelnytais taškais ir skirtumas šoktelėjo iki 17. Tada jau "Baltijos Baldų grupė' ekipos žaidėjai, nenorėdami palaidoti rungtynių jau šiame kėlinyje, laimėjo atkarpą 11:0 ir suaktyvinę gynybą neleido varžovams pabėgti toli į priekį. Po pirmųjų dviejų ketvirčių, "Kauno Autobusai" turėjo 9 taškų persvarą 43:34.

Po pertraukos svečiai rado priešnuodį šeimininkų gynybai įveikti. Žaisdami greitą krepšinį jie žaibiškai puolė "Baltijos Baldų Grupė" krepšį ir po 10:0 atkarpos jų persvarą pasiekė rekordinę 19 taškų persvarą. Kėlinio pabaigoje, šeimininkų snaiperis D.Višinskis tolimu metimu sumažino skirtumą iki 20 45:65.

Paskutinėje rungtynių dalyje, svečiai dėjo visas pastangas bandydami prisivyti atitolusius varžovus, tačiau labiau patyrę "Kauno Autobusai" žaidėjai atlaikė visus spaudimus ir sugebėjo neprisileisti priešininkų arčiau nei 13 taškų ir šventė pergalę.

Nugalėtojų treneris A.Juodelis kalbėjo, jog rungtynių pradžioje jo žaidėjams reikėjo laiko apšilti ir prisišaudyti, tačiau vėliau viskas vyko pagal jo planą, todėl nuo pat pirmojo kėlinio tikėjo savo komandos pergale.

"Kauno Autobusai' į pergalę vedė E.Juškevičius – 29 taškai.

Pralaimėtojų neišgelbėjo D.Višinskis bei A.Grigaras atitinkamai pelnę 22 ir 18 taškų.
"Servisa - ICT" nesunkiai įveikė "Baltijos baldų grupės" ekipą (2009 vasario 27 d., penktadienis, 23:18 val.)"Kauno autobusai" po sunkios kovos įveikė "Trys medžiai" ekipą (VIDEO) (2008 gruodžio 23 d., antradienis, 23:54 val.)„Kauno Energija“ įveikė „Baltijos baldų grupės“ komandą (2009 kovo 07 d., šeštadienis, 00:37 val.)"Kauno Autobusai" nesunkiai įveikė "Elektromontuotoją" (2008 spalio 20 d., pirmadienis, 23:04 val.)Paskutinėse savo rungtynėse II ture "Baltijos Baldų Grupė" iškovojo pergalę (2009 kovo 13 d., penktadienis, 22:33 val.)"Kauno Autobusai" be didesnių sunkumų įveikė "Servisa-ICT" (2009 kovo 16 d., pirmadienis, 23:21 val.)Sudėtinga "Baltijos baldų grupės" pergalė (2008 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:24 val.)Užtikrinta "Baltijos baldų grupės" pergalė (2008 gruodžio 02 d., antradienis, 21:43 val.)„Kauno Autobusai“ po nelengvos kovos įveikė „Sporto fėją & IV“ (2009 vasario 03 d., antradienis, 02:12 val.)"Kauno autobusai" nesunkiai perkopė ketvirtfinalio laiptelį (2009 kovo 30 d., pirmadienis, 23:20 val.)