Krepsiniofanai.lt 2 vs VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 (68:48)III lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 04 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Krepšiniofanai.lt 2“ iškovojo pergalę prieš VšĮ „Gatvės vaikus“ ‒ 2.

2024 vasario 04 d., Sekmadienis, 15:49 val., peržiūros: 141

Sekmadienį, vasario 4 dieną, Kauno technologijų mokymo centre vyko III lygos susitikimas tarp „Krepšiniofanai.lt 2“ ir VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2.

Pirmajame rungtynių kėlinyje „Krepšiniofanai.lt 2“ pradėjo žymiai sėkmingiau ir iš kart susikrovė pranašumą. M.Petokaitis bandė tempti savo komandą ir mesdamas iš po krepšio, ir pasuodamas savo komandos draugams ir tai leido VšĮ „Gatvės vaikams“ ‒ 2 išlyginti rezultatą. Vis gi, paskutinėse antrojo kėlinio minutėse abi komandos labai strigo, dažnai klydo ir po pirmos pusės rezultatu 30:22 pirmavo „Krepšiniofanai.lt 2“.

Antroje pusėje „Krepšiniofanai.lt 2“ pradėjo aktyviai spausti savo varžovus nuo galinės linijos ir tai leido jiems dominuoti aikštelėje. Paskutiniame kėlinyje „Gatvės vaikai“ ‒ 2 nepasidavė ir stengėsi mažinti skirtumą. Vis gi, skirtumas, kurį susikrovė krepšinio fanai buvo per didelis ir galutinis rungtynių rezultatas 68:48 (17:11, 13:11, 23:12, 15:14).

Ketvirtfinalį Krepsiniofanai.lt pradėjo pergale prieš VŠĮ „Gatvės vaikus“ ‒ 2 (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 21:59 val.)„Krepšiniofanai.lt 2“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami BC „Rhino“ ‒ 2 (2024 sausio 30 d., antradienis, 22:05 val.)Krepsiniofanai.lt 2 ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš BC „Rhino“ ‒ 2 (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 23:39 val.)III lygoje: BC „Rhino“ ‒ 2 po pratęsimo įveikė VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 (2024 kovo 17 d., sekmadienis, 18:09 val.)„Ežerietis“ įtikinamai nugalėjo VŠĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 12 d., antradienis, 20:29 val.)„Meistro kodas“ susitvarkė su „VšĮ „Gatvės vaikai“ – 2” ekipa (2024 sausio 25 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Meistro kodas“ nesudėtingai palaužė VŠĮ „Gatvės vaikai“-2 (2024 kovo 05 d., antradienis, 20:30 val.)„Consolius“ sutriuškino tragišką puolimą pademonstravusius VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 krepšininkus (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 19:32 val.)Klaidose skendę VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 nusileido „Ežeriečiui“ (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:06 val.)Puikiai puolime atrodę BC „Rhino“ ‒ 2 nesunkiai įveikė VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 23:11 val.)