Meistro kodas vs BC „Rhino“ ‒ 2 (47:82)III lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 kovo 12 d., Antradienis, 18:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

BC „Rhino“ ‒ 2 lengvai susitvarkė su „Meistro kodu“

2024 kovo 12 d., Antradienis, 21:16 val., peržiūros: 53

Kovo 12 dieną, 18:45 val., J. Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko "III" lygos komandos "Meistro kodas" (šeimininkai) ir BC „Rhino“ ‒ 2 (svečiai). Rungtynėse didelės intrigos nebuvo, anksti pranašumą susikrovę BC „Rhino“ ‒ 2 krepšininkai dominavo viso susitikimo metu ir laimėjo rungtynes triuškinama persvara 47:82 (8:23, 15:25, 14:15, 10:19).

Susitikimo pradžioje abi komandos labai sunkiai rinko taškus, o pirmiesiems krepšys atsirišo svečiams. BC „Rhino“ ‒ 2 gana anksti ėmė tolti, dar pirmojo kėlinuko metu jų pranašumas tapo dviženklis, bet augo ir per likusį laiką. "Meistro kodas" žaidė labai nerezultatyviai, o prasidedant ilgajai pertraukai BC „Rhino“ ‒ 2 turėjo įtikinamą pranašumą 23:48.

Antroje rungtynių dalyje ekipos dar kurį laiką žaidė lygiai, bet BC „Rhino“ ‒ 2 vėl ėmė didinti persvarą. "Meistro kodas" neturėjo jokių galimybių išsigelbėti ir buvo priversti pripažinti varžovų pergalę 47:82.

Edvinas Pečiūra

BC „Rhino“ ‒ 2 užtikrintai įveikė „Ežerietį“ (2024 vasario 29 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Consolius“ nesunkiai įveikė „Meistro kodą“ (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 21:54 val.)BC „Rhino“ ‒ 2 atsirevanšavo „Krepsiniofanai.lt 2“ ekipai (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:56 val.)BC „Rhino“ ‒ 2 keliauja į „III“ lygos finalą (2024 balandžio 16 d., antradienis, 22:49 val.)„Ežerietis“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Meistro kodą“ (2024 kovo 20 d., trečiadienis, 22:19 val.)III lygoje: BC „Rhino“ ‒ 2 po pratęsimo įveikė VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 (2024 kovo 17 d., sekmadienis, 18:09 val.)3 lygoje ‒ BC „Rhino“ ‒ 2 užtikrinta pergalė prieš „Consolius“ (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 16:55 val.)Puikiai puolime atrodę BC „Rhino“ ‒ 2 nesunkiai įveikė VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 23:11 val.)BC „Rhino-2“ pasiekė revanšą prieš „Krepšiniofainai.lt 2“ ekipą (2024 balandžio 02 d., antradienis, 20:25 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė „Meistro kodas“ ekipa (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:14 val.)