BC „Rhino“ ‒ 2 vs VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 (65:61)III lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 kovo 17 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

III lygoje: BC „Rhino“ ‒ 2 po pratęsimo įveikė VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2

2024 kovo 17 d., Sekmadienis, 18:09 val., peržiūros: 63

Sekmadieni, kovo 17 diena, Kauno technologijų mokymo centre įvyko III lygos varžybos tarp šeimininkų: BC „Rhino“ ‒ 2 bei svečių – VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2.

Pirmojoje rungtynių pusėje komandos žaidė apylygiai. Tiek BC „Rhino“ ‒ 2 , tiek VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 gerai realizavo taškus iš žaidimo. To pasakoje, rezultatas po dviejų kėlinio išliko minimalus: 32:31

Antrojoje rungtynių pusėje rezultatas taip pat svyravo tai vieną, tai į kitą pusė. Todėl viskas sprendėsi per paskutines varžybų ataką, kur E.Pečiūra stojo mesti baudų, tačiau abi skriejo pro šalį bei komandos keliavo į pratęsimą.

Pratęsime BC „Rhino“ ‒ 2 iškart perėmė kontrolę. Greiti taškai bei komandinis žaidimas leido šeimininkams susikrauti pranašumą bei išsinešti pergalę, rezultatu: 65:61 (19:9, 13:22, 10:9, 12:14, 11:7).

Mindaugas Petokaitis

Puikiai puolime atrodę BC „Rhino“ ‒ 2 nesunkiai įveikė VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 23:11 val.)„Krepšiniofanai.lt 2“ iškovojo pergalę prieš VšĮ „Gatvės vaikus“ ‒ 2. (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 15:49 val.)BC „Rhino“ ‒ 2 užtikrintai įveikė „Ežerietį“ (2024 vasario 29 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)3 lygoje ‒ BC „Rhino“ ‒ 2 užtikrinta pergalė prieš „Consolius“ (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 16:55 val.)„Ežerietis“ įtikinamai nugalėjo VŠĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 12 d., antradienis, 20:29 val.)BC „Rhino“ ‒ 2 lengvai susitvarkė su „Meistro kodu“ (2024 kovo 12 d., antradienis, 21:16 val.)„Meistro kodas“ nesudėtingai palaužė VŠĮ „Gatvės vaikai“-2 (2024 kovo 05 d., antradienis, 20:30 val.)„Consolius“ sutriuškino tragišką puolimą pademonstravusius VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 krepšininkus (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 19:32 val.)BC „Rhino“ ‒ 2 atsirevanšavo „Krepsiniofanai.lt 2“ ekipai (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:56 val.)Ketvirtfinalį Krepsiniofanai.lt pradėjo pergale prieš VŠĮ „Gatvės vaikus“ ‒ 2 (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 21:59 val.)