Krepsiniofanai.lt 1 vs Consolius (87:42)III lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 04 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Krepsiniofanai.lt 1“ nepasigailėjo „Consolius“ ekipos

2024 vasario 04 d., Sekmadienis, 19:35 val., peržiūros: 111

Vasario 4 dieną, 17:30 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko "III" lygos komandos „Krepsiniofanai.lt 1“ (šeimininkai) ir „Consolius“ (svečiai). Rugntynėse nebuvo intrigos, „Consolius“ nepasipriešino varžovams ir buvo priversti pripažinti triuškinamą „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipos pranašumą 87:42 (20:5, 25:9, 15:15, 27:13).

Jau rungtynių pradžioje buvo galima pastebėti, kaip sunkiai svečiai renka taškus. Tuo tarpu „Krepsiniofanai.lt 1“ mėgavosi greitu puolimu ir žaibiškai tolo. Intrigos nebeliko jau gana anksti, komandos buvo gana skirtingo lygio ir tą puikiai atspindėjo rezultatas prasidedant ilgajai pertraukai 45:14.

Trečiame kėlinuke pagaliau išsijudino ir „Consolius“ puolimas. Komandos kėlinuką sužaidė lygiai, bet paskutiniame ketvirtyje ir vėl aikštelėje dominavo šeimininkai. Skirtumas tarp komandų buvo dvigubas, o rungtynės baigėsi rezultatu 87:42.

6 taškai

„Krepsiniofanai.lt 1“ įrodė savo pranašumą prieš „Consolius“ (2024 kovo 17 d., sekmadienis, 20:49 val.)Antroje rungtynių pusėje „Krepšiniofanai.lt“ 1 įveikė „Meistro kodas“ ekipą (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 14:33 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ po atkaklios kovos iškovojo pergalę (2024 vasario 06 d., antradienis, 21:55 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ užtikrintai įveikė ketvirtfinalio barjerą (2024 balandžio 02 d., antradienis, 22:05 val.)„Ežerietis“ po atkaklios kovos įveikė „Consolius“ (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 17:02 val.)„Ežerietis“ antrą kartą įveikė „Consolius“ ir žengia į III lygos finalą (2024 balandžio 16 d., antradienis, 20:30 val.)Ketvirtfinalį Krepsiniofanai.lt pradėjo pergale prieš VŠĮ „Gatvės vaikus“ ‒ 2 (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 21:59 val.)3 lygoje ‒ BC „Rhino“ ‒ 2 užtikrinta pergalė prieš „Consolius“ (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 16:55 val.)Derbyje užtikrintai rungtynes kontroliavę „Krepsiniofanai.lt“ susitvarkė su „Krepsiniofanai.lt“ 2 (2024 vasario 20 d., antradienis, 00:25 val.)III lygoje po pratęsimo pergalę iškovojo „Consolius“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 17:07 val.)