Meistro kodas vs VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 (73:46)III lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 kovo 05 d., Antradienis, 18:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Meistro kodas“ nesudėtingai palaužė VŠĮ „Gatvės vaikai“-2

2024 kovo 05 d., Antradienis, 20:30 val., peržiūros: 117

Kovo 5 dieną, Antradienį, I. Dobkevičiaus progimnazijos salėje įvyko rungtynės tarp Meistro kodas ir VŠĮ "Gatvės vaikai"-2 ekipos.

Jau nuo pirmojo kėlinio rungtynes į savo rankas pasiėmė Meistro kodas. Rezultatyviu žaidimu pasižymėjęs G.Ramonas tvirtai išvedė savo atstovaujamą komandą į priekį pelnydamas 17 taškų. Po pirmojo kėlinio rezultatas tapo (25:12)

Antrojo kėlinio metu Meistro kodas tvirtai laikėsi priekyje. A.Karbauskis dar bandė gelbėti VŠĮ "Gatvės vaikai"-2 ekipos kailį, visgi nesėkmingai. Rezultatas po dviejų kėlinių tapo (41:25)

Po ilgosios pertraukos, antrojoje rungtynių pusėje, vaizdas aikštelėje išliko nepakitęs. Stabiliu atotrūkiu žaidusi Meistro kodas komanda nesuteikė jokių šansų VŠĮ "Gatvės vaikai"-2 komandai jų prisivyti.

Rezultatu 73:46 (25:12, 16:13, 20:5, 12:16) Meistro kodas šį vakarą švenčia pergalę.

9 taškai

„Meistro kodas“ susitvarkė su „VšĮ „Gatvės vaikai“ – 2” ekipa (2024 sausio 25 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Ežerietis“ įtikinamai nugalėjo VŠĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 12 d., antradienis, 20:29 val.)„Krepšiniofanai.lt 2“ iškovojo pergalę prieš VšĮ „Gatvės vaikus“ ‒ 2. (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 15:49 val.)Puikiai puolime atrodę BC „Rhino“ ‒ 2 nesunkiai įveikė VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 23:11 val.)„Consolius“ sutriuškino tragišką puolimą pademonstravusius VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 krepšininkus (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 19:32 val.)III lygoje: BC „Rhino“ ‒ 2 po pratęsimo įveikė VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 (2024 kovo 17 d., sekmadienis, 18:09 val.)Ketvirtfinalį Krepsiniofanai.lt pradėjo pergale prieš VŠĮ „Gatvės vaikus“ ‒ 2 (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 21:59 val.)„Meistro kodas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Rhino“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 19 d., antradienis, 19:45 val.)Klaidose skendę VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 nusileido „Ežeriečiui“ (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:06 val.)Po atkaklios kovos „Meistro kodas“ įveikė „Krepšiniofanai.lt 2“ ekipą (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 13:35 val.)