Consolius vs VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 (63:26)III lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 11 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Consolius“ sutriuškino tragišką puolimą pademonstravusius VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 krepšininkus

2024 vasario 11 d., Sekmadienis, 19:32 val., peržiūros: 99

Vasario 11 dieną, 15:45 val., Kauno kolegijos didžiojoje sporto salėje, susitiko "III" lygos komandos „Consolius“ (šeimininkai) ir VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 (svečiai). Visiškai puolimo neišjudinę VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 krepšininkai patyrė sutriuškinimą, o susitikimas baigėsi rezultatu 63:26 (18:5, 18:10, 16:8, 11:3).

Nors pirmosios minutės buvo gana lygios, tačiau labai greitai šeimininkai ėmė tolti ir skirtumas dar pirmojo kėlinuko metu tapo dviženklis. VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 progų atakuoti turėjo, bet komanda prametė viską ką tik galėjo, o be veikiančio puolimo priešintis neįmanoma. Prasidedant ilgajai pertraukai "Consolius" buvo priekyje rezultatu 36:15.

Antroje rungtynių dalyje skirtumas toliau nuosekliai augo. Šeimininkai ir patys nebuvo itin rezultatyvūs, bet surinkdami vos 63 taškelius sugebėjo varžovus įveikti daugiau nei dvigubai, rezultatu 63:26.

4 taškai

„Meistro kodas“ susitvarkė su „VšĮ „Gatvės vaikai“ – 2” ekipa (2024 sausio 25 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Meistro kodas“ nesudėtingai palaužė VŠĮ „Gatvės vaikai“-2 (2024 kovo 05 d., antradienis, 20:30 val.)„Krepšiniofanai.lt 2“ iškovojo pergalę prieš VšĮ „Gatvės vaikus“ ‒ 2. (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 15:49 val.)„Ežerietis“ įtikinamai nugalėjo VŠĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 12 d., antradienis, 20:29 val.)Puikiai puolime atrodę BC „Rhino“ ‒ 2 nesunkiai įveikė VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 23:11 val.)III lygoje: BC „Rhino“ ‒ 2 po pratęsimo įveikė VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 (2024 kovo 17 d., sekmadienis, 18:09 val.)Klaidose skendę VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 nusileido „Ežeriečiui“ (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:06 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 namų salėje iškovojo pergalę (2024 kovo 14 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)„Consolius“ ekipa turėjo pripažinti „Ežerietis“ pranašumą (2024 sausio 30 d., antradienis, 20:38 val.)VŠĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 turėjo pripažinti „Krepšiniofanai.lt“ 1 ekipos pranašumą (2024 vasario 23 d., penktadienis, 20:49 val.)