BIOPROJEKTAS vs E-START CLUB (68:86)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 15 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

„E-Start club“ palaužė „Bioprojektą“

2009 vasario 15 d., Sekmadienis, 23:23 val., peržiūros: 3681

Šiandien (02.15) J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sproto salėje vyko „Įmonių“ lygos rungtynės tarp „Bioprojekto“ (šeimininkai) ir aikštelės svečių – „E-Start club“ krepšininkų. Rungtynių pradžioje vyravusį tolygų abiejų komandų žaidimą, pakeitė „E-Start club“ komandos spurtas, po kurio visą rungtynių likusį laiką svečiai ir pirmavo. „E-Start club“ iškovojo pergalę rezultatu 68-86.

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliu šeimininkų komandos kapitono V. Laukaičio dvitaškiu, o po nesėkmingos priešininkų atakos M.Šimkus persvarą padidino iki 4-0. Tačiau atsigavę svečiai vieną po kito pataikė dvitaškius tuo pačiu ir priversdami prasižengti varžovus. Kėlinio viduryje vis dar pirmavo aikštelės šeimininkai (12-9), tačiau tada sekė „E-Start club“ komandos spurtas 0-9 ir svečiai ne tik rezultatą persvėrė savo naudai, bet kartu ir įgyjo 8 taškų persvarą. Kėlinio pabaigoje „Bioprojektas“ skirtumą sumažino iki 4 taškų ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 21-25.

Antrame ketvirtyje, po taiklaus M. Šimkaus tritaškio „Bioprojektas“ priartėjo prie savo varžovų per minimalų vieno taško skirtumą (27-28), tačiau persverti rezultato savo naudai nepajėgė – priešininkai ir vėl spurtavo ir pirmą kartą šiose rungtynėse įgyjo dviženklę persvarą (27-38)., kurią ir išlaikė iki kėlinio pabaigos. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 36-48.

Po pertraukos abi komandos apsikeitė taikliomis atakomis. Abi komandos žaidė nedidelio tempo krešinį, rengė gerai apgalvotas ir dažnai ilgesnes atakas, trunkančias beveik visą atakai skirtą laiką. Trečiame rungtynių kėlinyje svečiai išlaikė pranašumą susikrautą antrąjame kėlinyje, tad kėlinys baigėsi rezultatu 53-64.

Paskutiniojo kėlinio viduryje lemiamą kartą „E-Start club“ dar kartą spurtavo, o jų varžovai jau nuleido rankas ir rungtynės baigėsi rezultatu 68-86. Pergalę sventė „E-Start club“.

Po rungtynių kalbinti nugalėtojų komandos žaidėjai džiaugėsi iškovota pergale, prieš pagarbos vertą varžovą.

„E-Start Club“ pralaimėjo prieš „Agava & ASS“ (2009 vasario 22 d., sekmadienis, 21:01 val.)„Agava-ASS“ šventė pergalę prieš „Bioprojektą“ (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 21:10 val.)„E-Start club“ pergalė namų aikštelėje (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 22:04 val.)„E-Start Club“ išplėšė pergalę prieš „Agava & ASS“ (2009 vasario 01 d., sekmadienis, 23:23 val.)Lengva "E-Start Club" pergalė (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 21:01 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė "Bioprojektas" (2009 vasario 26 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)Netikėtai lengva „BioProjektas“ ekipos pergalė (2009 kovo 29 d., sekmadienis, 22:22 val.)Celsis" įveikė "Bioprojektą" (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 20:54 val.)E-Start Club namuose įveikė Naftelf & Nowaco (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 20:52 val.)"E-star Club" nugalėjo "Waterser - Weeseadmed" ekipą (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 22:11 val.)