Ežerietis vs Krepsiniofanai.lt 1 (55:52)III lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 27 d., Antradienis, 19:15 val. @ Zapyškio sporto bazė, Bažnyčios g. 4, Kluoniškių k., Zapyškio sen., Kauno r., LT-53405

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Ežerietis“

2024 vasario 27 d., Antradienis, 21:38 val., peržiūros: 91

Antradienį, Zapyškio sporto salėje įvyko „III“ lygos rungtynės komandų – vietos „Ežerietis“ bei svečių „Krepsiniofanai.lt 1“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tačiau svečiai surengė vieną greitą ataką kėlinuko pabaigoje ir turėjo 1 taško pranašumą – 9:10.

Antrajame kėlinyje situacija aikštelėje mažai keitėsi. Komandos mainėsi taikliais metimais, tačiau skirtumas tarp komandų beveik nekito, o sukrauta šeimininkų persvara antrojo ketvirčio pradžioje leido pirmauti ir po dviejų kėlinių rezultatas – 26:25.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo dvejomis iš eilės sėkmingomis svečių atakomis, kurios padėjo įsiveržti į priekį. Tuo nepatenkinti šeimininkai turėjo į tai ir savų atsakymų, kuriais neleido varžovams visiškai nutolti. Sužaidus kiek daugiau nei 7 rezultatas komandų buvo lygus – 41:41. Paskutinysis rungtynių kėlinys pasižymėjo tolimų metimų gausa. Svečiai stengėsi tolti nuo varžovų ir net surengė sėkmingą 5:0 atkarpą. Tačiau „Ežerietis“ nepalūžo ir išlygino rezultatą bei laimėjo rungtynes rezultatu – 55:52.

8 taškai

Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipa (2024 sausio 30 d., antradienis, 22:39 val.)III lygos čempionais tapo „Ežerietis“ ekipa (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 19:13 val.)Klaidose skendę VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 nusileido „Ežeriečiui“ (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:06 val.)III lygos bronzos medaliais pasidabino „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipa (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 17:36 val.)BC „Rhino“ ‒ 2 užtikrintai įveikė „Ežerietį“ (2024 vasario 29 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Consolius“ ekipa turėjo pripažinti „Ežerietis“ pranašumą (2024 sausio 30 d., antradienis, 20:38 val.)Ketvirtfinalį Krepsiniofanai.lt pradėjo pergale prieš VŠĮ „Gatvės vaikus“ ‒ 2 (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 21:59 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ nepasigailėjo „Consolius“ ekipos (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 19:35 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ po atkaklios kovos iškovojo pergalę (2024 vasario 06 d., antradienis, 21:55 val.)Derbyje užtikrintai rungtynes kontroliavę „Krepsiniofanai.lt“ susitvarkė su „Krepsiniofanai.lt“ 2 (2024 vasario 20 d., antradienis, 00:25 val.)