Romegas vs GZP ‒ 2 (81:89)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 kovo 05 d., Antradienis, 20:40 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„GZP-2“ įrodė savo pranašumą prieš „Romegą“

2024 kovo 05 d., Antradienis, 22:26 val., peržiūros: 122

Kovo 5 dieną, 20:40 val., Žaliakalnio gimnazijos sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos "Romegas" (šeimininkai) ir „GZP-2“ (svečiai). Visas rungtynes priekyje išliko „GZP-2“ ekipa, nors jų pranašumas svyravo, bet svečiai vienu metu pirmavo net 20 taškų pranašumu ir pasiekė užtikrintą pergalę laimėdami rezultatu 81:89 (12:23, 21:25, 24:27, 24:14).

Rungtynes puikiai pradėjo „GZP-2“ ekipa ir jau pirmojo kėlinuko metu susikrovė dviženklį pranašumą. Skirtumas augo ir antrame ketvirtyje, vienu metu komandas skyrė beveik 20 taškų atstumas. Prieš ilgąją pertrauką "Romegas" kiek sumažino atsilikimą, bet svečiai vis dar solidžiai pirmavo 33:48.

Po ilgosios pertraukos "Romegas" sėkmingai mažino atsilikimą ir vienu metu priartėjo iki 8 taškų. Bet lygiai taip pat greitai skirtumas vėl išaugo ir intriga vėl išblėso. Dar kartą šeimininkai bandė atsitiesti ketvirtame kėlinuke, bet jiems ir vėl pavyko tik sumažinti atsilikimą, bet persvarą savo pusėje išlaikė ir pergalę pasiekė „GZP-2“ ekipa 81:89.

17 taškų

„Lympo“ įrodė savo pranašumą prieš „Romegą“ (2024 sausio 30 d., antradienis, 22:47 val.)„Romegas“ neturėjo problemų prieš „Limobus“ (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 20:04 val.)„GZP-2“ neturėjo vargo su „Gemavila“ (2024 sausio 09 d., antradienis, 22:28 val.)„GZP ‒ 2“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Lankstukas“ ekipą (2023 lapkričio 14 d., antradienis, 21:45 val.)II lygoje: užtikrinta „Gemavila“ pergalė prieš BC „Romegas“ (2024 vasario 13 d., antradienis, 23:41 val.)„GZP ‒ 2“ nesunkiai susitvarkė su BC „Rhino“ (2024 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)„Arko“ rungtynių pabaigoje įveikė „Romegą“ (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:55 val.)„GZP ‒ 2“ permainingose ir atkakliose rungtynėse palaužė „Lympo“ (2024 vasario 26 d., pirmadienis, 22:22 val.)KM „Žalgiris“ 2 išvaistė milžinišką persvarą, bet įveikė „Romega“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 22:19 val.)Rezultatyvų komandinį krepšinį žaidę BC „Rhino“ iškovojo pergalę prieš „Romegas“  (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 20:39 val.)