KAUNO AUTOBUSAI vs MAKROFLEX (92:101)30+ lyga, "Sport turas" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 sausio 23 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energijos sporto salė - Raudondvario pl. 84, Kaunas

Makroflex nesunkiai susidorojo su nepilna sudėtimi žaidusiais ESS & Kauno Autobusai

2012 sausio 23 d., Pirmadienis, 23:22 val., peržiūros: 3204

2012 Sausio 23 dieną, 30+ "Sport turas" lygoje susitiko ESS & Kauno Autobusai (šeimininkai) ir Makroflex (svečiai). Po pirmojo lygaus kėlinio, vėliau vis tolę Makroflex vyrai, iškovojo nesunkią pergalę rezultatu 101:92 (23:23, 24:11, 27:22, 36:27).

Rungtynės prasidėjo 4 Ess taškais be atsako. Į tai 7 atsakė Makroflex, o šį spurtą Ess pristapdė E.Sliežausko tritaškis. Dar po kelias sėkmingas abiejų komandų atakas ir rezultatas vistiek lygus – 14:14. Per kitas 2 minutes trapią persvarą įgijo Makroflex – 16:19. Tačiau iki ketvirčio pabaigos Ess & Kauno autobusai padidino apsukas ir pavijo varžovus. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus – 23:23.

Antrąjį kėlinį šiek tiek sėkmingiau pradėjo ESS ir sužaidus 2 minutes pirmavo minimaliu skirtumu – 30:29. Tačiau Autobusai krito į labai gilią duobę ir Makroflex spurtavo 16:0 ir susikrovė jau įtikinamą persvarą 45:30. Iki ketvirčio pabaigos Ess tą skirtumą sugebėjo sumažinti 2 taškais ir po dviejų kėlinių rezultatu 34:47 priekyje svečiai.

Trečiąjį kėlinį galingiau pradėjo Ess ir aptirpdė skirtumą iki 10 taškų. Kitas 4 minutes žaidė identiškai ir į kiekvieną sėkmingą ataką, buvo atsakoma tokia pat sėkminga. To pasekoje rezultatu 51:61 pirmavo Makroflex. Iki kėlinuko pabaigos Ess pralaimėjo atkarpą 5:13 ir skirtumas išaugo iki 18 taškų – 56:74.

Ketvirtąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo Makroflex ir sužaidus dvi minutes jie pirmavo 63:84. Toliau sekė Ess atkarpa 9:4 ir skirtumas aptirpo iki 16. Toliau po 8 taškus pelnė abi komandos ir skirtumas nepakito – 80:96. Rungtynių pabaiga buvo geresnė Ess komandai ir jie sugebėjo skirtumą sumažinti iki 9 taškų, galutinis rungtynių rezultatas – 92:101.

Po rungtynių nugalėtojų atstovai teigė – Iš tikrųjų Dainius negalėjo atvykti, nes atvežė tris "Fūras" makroflexo. Šiaip gerai apšilom ir viskas aikštelėj matėsi.

Pralaimėjusieji teigė – Džiaugiamės, kad likom gyvi, nė vienam širdis nesustojo, rezultatas tobulas vadinkim, kadangi puse sudėties nebuvo, tai aš skiatau visai normaliai pasipriešinom, kaip tokiem varžovam, tai ypač. Su mūsų priekine linija tai tikrai normaliai.

Rezultatyviausiai Ess gretose pasirodė – Tomas Stupuris (33), Rimantas Juškevičius (25), Linas Drulia (14, 11 atk. kam., 7 rez. perd.), Esmiraldas Sliežauskas (10) taškų.

Makroflex gretose pasižymėjo – Audrius Bartusevičius (29), Gražvydas Davidavičius (24, 11 atk. kam.), Deividas Milaknis (21), Andrius Knezys (12, 10 rez. perd.), Edvinas Bacevičius (11) taškų.

"ECCUA - Furnika" neturėjo vargo su "ESS & Kauno Autobusai" (2012 sausio 04 d., trečiadienis, 23:29 val.)Šernai pranoko ESS & Kauno Autobusus (2012 kovo 24 d., šeštadienis, 17:15 val.)"Kauno Savivaldybė & Policija" po pratęsimo įveikė "ESS & Kauno Autobusus" (2012 vasario 27 d., pirmadienis, 00:04 val.)Andriaus Slavinsko tritaškiai rungtynių pabaigoje palaidojo "ESS & Kauno autobusai" ekipą (2012 vasario 13 d., pirmadienis, 23:16 val.)"Šernų" penketukas nugalėjo "Energijos sistemų servisas & Kauno autobusai" ekipą (2012 sausio 28 d., šeštadienis, 15:46 val.)"Makroflex" užlipo ant paskutiniojo apdovanojimų laiptelio (2012 gegužės 21 d., pirmadienis, 23:39 val.)"Kauno Autobusai & ESS" nesunkiai susitvarkė su "Lesto" (2012 sausio 11 d., trečiadienis, 22:05 val.)"Makroflex" lengvai nugalėjo "Lesto" komandą (2011 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:41 val.)"Energijos sistemų servisas & Kauno autobusai" iškovojo ketvirtąją pergalę (2012 sausio 30 d., pirmadienis, 23:10 val.)"Makroflex" komanda iškovojo užtikrintą pergalę (2012 vasario 24 d., penktadienis, 22:37 val.)