ŠERNAI vs KAUNO AUTOBUSAI (62:54)30+ lyga, "Sport turas" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2012 kovo 24 d., Šeštadienis, 14:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Šernai pranoko ESS & Kauno Autobusus

2012 kovo 24 d., Šeštadienis, 17:15 val., peržiūros: 3063

2012 kovo 24 dieną, 30+ Sport turas lygoje susitiko "Šernai" (šeimininkai) ir "Energijos Sistemų Servisas & Kauno Autobusai" (svečiai). Rungtynes po atkaklios ir permainingos kovos nutolę ketvirtame kėlinyje laimėjo "Šernai" rezultatu 62:54 (17:13, 18:14, 11:14, 16:13).

Rungtynės prasidėjo ESS dvitaškiu kurį pelnė Tomas Stupuris. Penkiais taškais atsakė Šsrnai ir persvėrė rezultatą savo naudai. Du taškus pelnė Aidas Vilpišauskas ir Linas Drulia, o Šernai pelnė 8 taškus ir susikrovė 7 taškų persvarą 13:6. Po du taškus apsikeitė abi komandos, o penkis iš eilės pelnė ESS ir skirtumas aptirpo iki iki vos 2 taškų. Marius Kubilius užbaigė kėlinį dvitaškiu ir po pirmojo ketvirčio – 17:13 priekyje Šernai.

Antrasis kėlinys prasidėjo Pauliaus Juchnevičiaus dvitaškiu, į kurį taip pat atsakė Mindaugas Žalys. Toliau sekė eilė Šernų netaiklių baudos metimų ir pora sėkmingų atakų ir greitai skirtumas jau šoktelėjo iki dviženklio – 25:15. ESS laimėjo atkarpą 7:3 ir sumažino skirtumą. Kėlinį Šernai pabaigė geriau ir laimėję paskutines 2 minutes 7:5 užbaigė antrąjį kėlinį rezultatu – 35:27.

Trečiąjį kėlinį įspūdingai pradėjo ESS laimėję atkarpą 7:0 ir sumažinę skirtumą iki minimumo. Atkarpa 9:2 Šernai truktelėjo į priekį ir susikrovė vėl 7 taškų pranašumą – 43:36. Autobusai pelnė 5 taškus taškus be atsako, o Šernai pelnė 3 ir po trijų kėlinių – 46:41.

Ketvirtąjį kėlinį komandos pradėjo apsikeisdamos po 4 taškus. Šernai spurtavo 7:3 ir skirtumas jau 9 taškai – 57:48. ESS laimėjo atkarpą 4:1 ir skirtumas aptirpo iki 6 taškų. ESS & Autobusams arčiau priartėti nepavyko ir galutinis rungtynių rezultatas – 62:54.

Po rungtynių nugalėtojų treneris paklaustas kas labiausiai nulėmė pergalę teigė – Žaidėm pakankamai stabiliai, galima sakyt visą laiką kontroliavom situaciją, tik varžovai priartėdavo mes vėl atitoldavom saugiu atstumu ir taip ir išlaikėm, gerai gynėmės ir taip išlaikėm tą persvarą.

Pralaimėjusių atsatovas teigė – Centro trūko po krepšiu, šiaip žaidimas apylygis, plius dar vienas žaidėjas gavo kojos traumą, pritrūko kaip sakoma jėgos. Bandysim atsilošt kitose varžybose.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė – Skirmantas Staniulis (15, 5 rez. perd., 6 išpr. pr.), Kęstutis Žarnauskas (15), Paulius Juchnevičius (11) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Tomas Stupuris (20), Rimantas Juškevičius (14), Mindaugas Žalys (10) taškų.

"ECCUA - Furnika" neturėjo vargo su "ESS & Kauno Autobusai" (2012 sausio 04 d., trečiadienis, 23:29 val.)"Kauno Savivaldybė & Policija" po pratęsimo įveikė "ESS & Kauno Autobusus" (2012 vasario 27 d., pirmadienis, 00:04 val.)"ESS & Kauno Autobusai" įveikė "Lesto" ekipą (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 23:08 val.)"Eccua-Furnica" įveikė "ESS & Kauno Autobusai" ir pateko į finalą (2012 balandžio 26 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)"Šernų" penketukas nugalėjo "Energijos sistemų servisas & Kauno autobusai" ekipą (2012 sausio 28 d., šeštadienis, 15:46 val.)Makroflex nesunkiai susidorojo su nepilna sudėtimi žaidusiais ESS & Kauno Autobusai (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 23:22 val.)Andriaus Slavinsko tritaškiai rungtynių pabaigoje palaidojo "ESS & Kauno autobusai" ekipą (2012 vasario 13 d., pirmadienis, 23:16 val.)"Makroflex" pranoko "Šernus" (2012 kovo 07 d., trečiadienis, 20:43 val.)"Šernai" šventė pergalę (2012 vasario 19 d., sekmadienis, 20:57 val.)"Kauno Autobusai & ESS" nesunkiai susitvarkė su "Lesto" (2012 sausio 11 d., trečiadienis, 22:05 val.)