BC „Rhino“ vs BC „Game On“ (83:58)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 vasario 27 d., Antradienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Rhino“ įveikė puolime strigusią BC „Game On“ ekipą

2024 vasario 27 d., Antradienis, 20:27 val., peržiūros: 76

Vasario 27 d., antradienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos II lygos rungtynės tarp BC „Rhino“ (6-9) ir BC „Game On“ (4-9) ekipų.

Rungtynių pradžioje po trijų taiklių tolimų metimų BC „Rhino“ iškart tolo 13:5. Vėliau komandos apsikeitė keliais metimais, o pirmasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 18:9.

Antrajame kėlinyje šeimininkams du tritaškius pataikė M.Ylius, o BC „Rhino“ išlaikė devynių taškų persvarą ir įpusėjus susitikimui buvo priekyje 33:24.

Trečiajame kėlinyje BC „Rhino“ ekipą į priekį patraukė D.Marčauskas, po kurio metimų rezultatas tapo 44:24. Vėliau kiek atsigavo BC „Game On“ puolimas, kas leido svečiams šiek tiek priartėti. Po trijų kėlinių 54:40.

Rungtynes BC „Rhino“ uždarė septyniais tiksliais tolimais metimais ketvirtame kėlinyje ir nugalėjo šiandien puolime strigusius BC „Game On“ krepšininkus. Galutinis susitikimo rezultatas 83:58 (18:9, 15:15, 21:16, 29:18).

12 atk. kam.

BC „Rhino“ neturėjo vargo su tarp BC „Game On“ ekipa (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 17:54 val.)„Pikenpokas“ sutriuškino puolime visiškai užstrigusią BC „Rhino“ ekipą (2024 vasario 20 d., antradienis, 20:20 val.)„Romegas“ nesunkiai įveikė BC „Game On“ (93:57) (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 17:48 val.)„Lympo“ po atkaklios kovos įveikė BC „Game On“ (2024 kovo 12 d., antradienis, 22:23 val.)KM „Žalgiris“ 2 nesulaukė pasipriešinimo iš BC „Game On“ krepšininkų (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 18:15 val.)II lygoje: užtikrinta „Romegas“ pergalė prieš BC „Game On“ (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 19:24 val.)BC „Rhino“ įtikinamai nugalėjo „Teltonika“ (2023 lapkričio 13 d., pirmadienis, 20:41 val.)„Skroblų alėja“ šiandien pasiekė pergalę prieš BC„Game On“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 18:13 val.)II lygoje: užtikrinta „GZP ‒ 2“ pergalė prieš BC „Game On“ (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 18:01 val.)Po permainingos kovos BC „Rhino“ šventė pergalę prieš VšĮ „Gatvės vaikus“ (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 22:10 val.)