UNO vs Klausučių alaus darykla (85:88)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 kovo 13 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Klausučių alaus darykla“ rungtynių pabaigoje palaužė „UNO“

2024 kovo 13 d., Trečiadienis, 21:57 val., peržiūros: 61

Kovo 13 dieną Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "UNO" (6/9) priemė svečius "Klausučių alaus daryklą" (9/6).

Rungtynes dviem taikliais tritaškiais pradėjo "Klausučių alaus darykla" (0:6). Netrukus pirmus taškus rungtynėse pelnė "UNO". Įpusėjus kėliniui svečiai pirmavo rezultatu 7:9. Kėlinio antroje pusėje geriau žaidė "Klausučių alaus darykla", kurie antroje kėlinio pusėje padidino persvarą iki aštuonių taškų (16:24).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas skyrė devyni taškai (20:29). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Sužaidus beveik šešias minutes komandas skyrė septyni taškai (31:38). Kėlinio antroje pusėje "UNO" prisivijo varžovus (40:43).

Trečias kėlinys prasidėjo dviem taikliais svečių tritaškiais (40:49). Septintą minutę, "UNO" suklydus kelis kartus, o Klausučių komandai žaidžiant greitai, skirtumas padidėjo iki penkiolikos taškų (51:66). Kėlinio pabaigoje "UNO" sumažino varžovų persvarą iki devynių taškų (63:72).

Baigiantis antrai minutei "UNO" sumažino varžovų persvarą iki penkių taškų (68:73), o minutės pertraukėlės paprašė "Klausučių alaus darykla". Baigiantis devintai minutei šešių taškų persvarą turėjo "Klausučių alaus darykla", o ketvirtas kėlinys vyko ypač emocingai ir atkakliai. Rungtynės baigėsi rezultatu 85:88.

Vytautas Juknevičius

„Klausučių alaus darykla“ rungtynių pabaigoje palaužė „UNO“ pasipriešinimą (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:49 val.)„Klausučių alaus darykla“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „VU Kauno fakulteto“ krepšininkais (2023 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)„Klausučių alaus darykla“ ketvirtajame kėlinyje susitvarkė su „Kautech ‒ 2“. (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 21:38 val.)Klausučių alaus darykla triumfavo rungtynės prieš ICE (2023 gruodžio 20 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Klausučių alaus darykla“ antrą kartą įveikė „Teltoniką“ ir keliauja tolyn (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 20:23 val.)Antrojoje rungtynių pusėje „Klausučių alaus darykla“ palaužė varžovus. (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 23:10 val.)Atkrintamąsias „Klausučių alaus darykla“ pradėjo užtikrinta pergale (2024 kovo 25 d., pirmadienis, 21:18 val.)„UNO“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ICE“ (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Arko“ suklupo prieš „Klausučių alaus darykla“ (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Arko“ įrašė pirmą pralaimėjimą „UNO“ komandai (2023 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:47 val.)