Akademija VDU-ŽUA vs Sparta (76:78)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 vasario 22 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Visas rungtynes pirmavę „Sparta“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Akademiją VDU-ŽUA“

2024 vasario 22 d., Ketvirtadienis, 21:56 val., peržiūros: 125

Vasario 22 dieną Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Akademija VDU-ŽUA" (13/4) priemė svečius "Spartą" (13/8).

Rungtynes komandos pradėjo lygiai, sužaidus dvi minutes tik vieno taško persvarą turėjo "Akademija VDU-ŽUA" (4:3). Prasidėjus antrai kėlinio pusei rezultatas buvo lygus (8:8) Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "Sparta", kuriems pavyko įgyti septynių taškų persvarą (13:20).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes skirtumas padidėjo iki 10 taškų (15:25), o "Sparta" dažniausiai taškus rinko tritaškiais. Prasidėjus penktai minutei skirtumas padidėjo iki 13 taškų (15:28), o minutės pertraukėlės paprašė "Akademija VDU-ŽUA". Kėlinio antroje pusėje šiek tiek geriau žaidę "Akademija VDU-ŽUA" sumažino "Spartos" persvarą iki devynių taškų (28:37).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas skyrė 11 taškų (32:43). Netrukus geresnę atkarpą sužaidę "Akademija VDU-ŽUA", baigiantis pirmai kėlinio pusei sumažino varžovų persvarą iki septynių taškų (39:46). Paskutines tris kėlinio minutes geriau žaidė "Sparta", kuriems pavyko padidinti persvarą iki keturiolikos taškų (43:57).

Baigiantis antrai ketvirto kėlinio minutei, po sėkmingiau sužaistos kėlinio pradžios, "Akademija VDU-ŽUA" sumažino varžovų persvarą iki septynių taškų (50:57). Baigiantis pirmai kėlinio pusei komandas skyrė penki taškai (57:62). Baigiantis aštuntai minutei komandas skyrė penki taškai, o "Akademija VDU-ŽUA" niekaip nepavyko labiau priartėti (65:70). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė atkakliai, bet persvarą išsaugojo "Sparta" (76:78).

11 atk. kam.

„Sparta“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Gemavilą“ (2023 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„UNO“ paskutinėmis sekundėmis patiesė „Akademija VDU-ŽUA“ (2024 vasario 14 d., trečiadienis, 21:35 val.)Visas rungtynes pirmavę „Gemavila“ įveikė „Akademiją VDU‒ŽUA“ (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 21:53 val.)KKL II lyga „Sparta“ vs „Akademija VDU-ŽUA“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 16:03 val.)„Kauno Rami“ ketvirtame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš „Akademija VDU-ŽUA“ (2024 kovo 05 d., antradienis, 20:27 val.)„Skroblų alėja“ nesunkiai susitvarkė su „Akademija VDU-ŽUA“ (2024 sausio 09 d., antradienis, 23:19 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Sparta“ įveikė „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2024 vasario 29 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ palaužė keturiese likusius „Akademija VDU-ŽUA“ krepšininkus (2024 sausio 16 d., antradienis, 22:09 val.)2 lygoje ‒ 100 taškų pelnę „Akademija VDU-ŽUA“ pergalė (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 17:17 val.)Nepaisant didelio klaidų skaičiaus „Kautech ‒ 2“ įveikė „Akademija VDU-ŽUA“ ekipą (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 20:13 val.)