UNO vs BC „Game On“ (79:72)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2024 kovo 20 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

2 lygoje 7 taškų pranašumą prieš lemiamas rungtynes įgijo „UNO“ krepšininkai

2024 kovo 20 d., Trečiadienis, 21:42 val., peržiūros: 88

Trečiadienį, kovo 20 dieną, Kauno švaros sporto salėje vyko 2 lygos šešioliktfinalio pirmasis susitikimas tarp BC „Game On“ ir „UNO“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje „UNO“ pradėjo labai sėkmingai, o tai labiausiai įtakojo E. Voveraičio du tritaškiai ir metimas iš po krepšio, o BC „Game On“ beliko tik prašyti minutės pertraukėlės. BC „Game On“ neblogi metimai nekrito ir po pirmojo kėlinio „UNO“ susikrovė 7 taškų pranašumą. Antrajame kėlinyje BC „Game On“ pradėjo susimesti savo metimus ir „UNO“ pranašumas greit ištirpo bei komandos žaidė lygų krepšinį. Po dviejų kėliniu 32:30 pirmavo „UNO“ krepšininkai.

Antroje pusėje „UNO“ derinukai vėl puikiai veikė ir jie susikurdavo geras progas. Po dviejų tritaškių iš eilės skirtumas tarp komandų vėl augo iki 10. L. Miščiko tolimas tritaškis paskutine sekunde trečiajame kėlinyje švelnino skirtumą iki 7 – 59:52 „UNO“ naudai. Paskutiniame kėlinyje „UNO“ labai gerai surasdavo R. Gudyną ir jis realizavo savo progas. Tai leido išlaikyti pranašumą „UNO“ krepšininkams ir jie prieš antrąsias rungtynes susikrovė nedidelį 7 taškų pranašumą. Galutinis rezultatas: 79:72 (17:10, 15:20, 27:22, 20:20).

„Arko“ įrašė pirmą pralaimėjimą „UNO“ komandai (2023 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:47 val.)KM „Žalgiris“ 2 nesulaukė pasipriešinimo iš BC „Game On“ krepšininkų (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 18:15 val.)„Klausučių alaus darykla“ rungtynių pabaigoje palaužė „UNO“ pasipriešinimą (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:49 val.)II lygoje: užtikrinta „Romegas“ pergalė prieš BC „Game On“ (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 19:24 val.)II lygoje: užtikrinta „GZP ‒ 2“ pergalė prieš BC „Game On“ (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 18:01 val.)II lygoje: BC „Game On“ pergalė prieš „Mens Square Barbers“ (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:46 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę prieš „Game on“ šventė „Gemavila“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 17:15 val.)„Klausučių alaus darykla“ rungtynių pabaigoje palaužė „UNO“ (2024 kovo 13 d., trečiadienis, 21:57 val.)M. Namikas atvedė MB „TR Project“ į pergalę prieš „UNO“ (2024 vasario 05 d., pirmadienis, 22:10 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ gana užtikrintai susitvarkė su „UNO“ kolektyvu (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 21:38 val.)