Lympo vs GZP ‒ 2 (79:73)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 28 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Permainingose ir atkakliose rungtynėse „Lympo“ pergalė prieš „GZP ‒ 2“

2023 lapkričio 28 d., Antradienis, 22:20 val., peržiūros: 270

Lapkričio 28 d., antradienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos rungtynės tarp „Lympo“ (1-2) ir „GZP ‒ 2“ (3-1) ekipų.

Rungtynių pradžioje „Lympo“ spurtavo ir po R. Dambrausko dėjimo pirmavo 12:3. Vėliau V.Sutkus penkiais taškais kiek mažino „GZP ‒ 2“ ekipos deficitą, o pirmasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 20:14.

Antrasis kėlinys prasidėjo dviem I. Jasiulevičiaus tritaškiais, po kurių rezultatas tapo lygus. Visgi, pro aktyvią „Lympo“ gynybą sunkiai kelius radę svečiai vėl leido priešininkams kiek nutolti. Įpusėjus susitikimui rezultatas buvo 35:27.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Lympo“ tolo iki trylikos taškų 43:30. Bet tada „GZP ‒ 2“ pataikė šešis tolimus metimus, kurie leido „GZP ‒ 2“ ekipai persverti rungtynių svarstykles ir pasibaigus trečiajam kėliniui pirmauti 52:55.

Lemiamas kėlinys prasidėjo keturiais svečių taškais, po kurių septynių taškų pranašumą įgijo „GZP ‒ 2“. Visgi, tada žemė oras dėjimą atliko R.Dambrauskas, „Lympo“ surengė spurtą 15:2 ir po V. Dranseikos tritaškio tolo iki 67:61. Visgi, svečiai nepasidavė ir baudų metimais artėjo iki dviejų taškų. Bet paskutinį žodį rungtynėse tarė P.Dambrauskas, kurio tolimas metimas vėl didino „Lympo“ pranašumą iki septynių. Nors „GZP ‒ 2“ ir artėjo iki trijų taškų, tačiau šeimininkai atlaikė šį varžovų spurtą ir iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 79:73 (20:14, 15:13, 17:28, 27:18).

Justinas Pileckas

„GZP ‒ 2“ permainingose ir atkakliose rungtynėse palaužė „Lympo“ (2024 vasario 26 d., pirmadienis, 22:22 val.)II lygos aštunfinalyje: „Lympo“ pergalė prieš „ICE“ (2024 balandžio 02 d., antradienis, 23:13 val.)Nerezultatyviose rungtynėse ‒ „Lympo“ pergalė (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 20:29 val.)Po atkaklios kovos „Gemavila“ nugalėjo „GZP-2“ (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:37 val.)„Gemavilą“ atkakliose rungtynėse įveikę „Lympo“ iškovojo pirmą pergalę II lygoje (2023 lapkričio 14 d., antradienis, 22:02 val.)Antroje rungtynių pusėje KM „Žalgiris“ 2 įveikė „GZP ‒ 2“ (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 20:21 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Skroblų alėja“ (2024 balandžio 24 d., trečiadienis, 21:10 val.)II lygoje: užtikrinta „GZP ‒ 2“ pergalė prieš BC „Game On“ (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 18:01 val.)Po atkaklios kovos „Skroblių alėja“ įveikė „GZP ‒ 2“ ir žengia į II lygos pusfinalį (2024 gegužės 08 d., trečiadienis, 20:47 val.)Tik ketvirtame kėlinyje „Lympo“ įrodė pranašumą prieš „Gemavila“ ekipą (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:13 val.)