VšĮ „Gatvės vaikai“ vs MB „TR Project“ (76:63)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2024 balandžio 09 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

VšĮ „Gatvės vaikai“ užtikrintu žaidimu išlygino aštuntfinalio rezultatą

2024 balandžio 09 d., Antradienis, 22:15 val., peržiūros: 134

Balandžio 9 dieną, 20:40 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos VšĮ „Gatvės vaikai“ (šeimininkai) ir MB „TR Project“ (svečiai). Komandos stojo žaisti antrųjų aštuntfinalio rungtynių (pirmąjį susitikimą tik po labai atkaklios kovos buvo laimėję MB „TR Project“). Šį vakarą nuo pirmųjų minučių aikštelėje dominavo VšĮ „Gatvės vaikai“ ekipos krepšininkai, kurie pasiekė solidžią pergalę, bei išlygino serijos rezultatą. Susitikimas baigėsi rezultatu 76:63 (25:9, 24:20, 14:15, 13:19).

Rungtynes labai galingai pradėjo VšĮ „Gatvės vaikai“ krepšininkai, jie demonstravo puikią energiją ir greitai susikrovė dviženklį pranašumą. MB „TR Project“ nenuleido rankų, vis bandė kabintis, išnaudojo visas pertraukėles, bet viskas buvo veltui. Skirtumas augo taip sparčiai, kad prasidedant ilgajai pertraukai komandas skyrė net 20 taškų. VšĮ „Gatvės vaikai“ pirmavo rezultatu 49:29.

Antroje rungtynių dalyje skirtumas jau nustojo augęs, bet intrigos neatsirado. MB „TR Project“ emocingai reagavo į įvykius aikštelėje, buvo jaučiamas komandos nusivylimas, o rodomos pastangos rezultato nedavė. Rungtynėms artėjant į pabaigą VšĮ „Gatvės vaikai“ atsipalaidavo, leido varžovams priartėti, bet užtikrinta pergalė ir išlygintas serijos rezultatas buvo puikus jų pasiekimas šį vakarą. Rungtynės baigėsi rezultatu 76:63.

Evaldas Bartusevičius

VšĮ „Gatvės vaikai“ išsineša solidų pranašumą į kitas rungtynes prieš „Limobus“ (2024 kovo 24 d., sekmadienis, 19:25 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ gana užtikrintai susitvarkė su „UNO“ kolektyvu (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 21:38 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ nesunkiai susitvarkė su „Sparta“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 22:16 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Mens square barbers“ ekipos (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 16:28 val.)Po atkaklios kovos VšĮ „Gatvės vaikai“ palaužė „Limobus“ (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 19:54 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ palaužė keturiese likusius „Akademija VDU-ŽUA“ krepšininkus (2024 sausio 16 d., antradienis, 22:09 val.)Charakterį parodę MB „TR Project“ pergale pradėjo aštuntfinalio seriją (2024 balandžio 08 d., pirmadienis, 22:41 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ palaužė „Kautech ‒ 2“ ir įnešė dar daugiau sumaišties į grupės turnyrinę lentelę (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 20:14 val.)MB „TR Project“ po įtempto trilerio įveikė VšĮ „Gatvės vaikus“ ir pratęsė savo sezoną (2024 balandžio 15 d., pirmadienis, 22:07 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė VšĮ „Gatvės vaikai“ (2023 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:27 val.)