VU Kauno fakultetas vs Mens Square Barbers (73:80)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 vasario 06 d., Antradienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Mens Square Barbers“ po permainingos kovos įveikė „VU Kauno fakultetas“ jaunimą

2024 vasario 06 d., Antradienis, 20:19 val., peržiūros: 100

Antradienį, vasario 6 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „II“ lygos pirmenybių rungtynės tarp F pogrupio komandų – vietos „VU Kauno fakultetas” bei svečių „Mens Square Barbers“.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kuri išsiveržė į priekį ir įgijo poros atakų pranašumą. Vėliau komandos pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais, o aikštelės šeimininkai surezgė spurtą, kuris leido jiems persverti rezultatą savo naudai. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:19. Antrąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo „Mens Square Barbers“, kurie susigrąžino iniciatyvą į savas rankas. Visgi, tai ilgai nesitęsė, kadangi „VU Kauno fakultetas“ dar kartą persvėrė rezultatą ir šįkart nesustojo – tik dar labiau didino savo atotrūkį. Vėliau skirtumas tarp komandų pasiekė jau dviženklę ribą. Per likusį kėlinio laiką svečiai kiek apkarpė savo atsilikimą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 46:44.

Trečiojo ketvirčio metu komandos žaidė gana apylygiai, keitėsi sėkmingais išpuoliais, tad skirtumas per daug nekito. Visgi, „Mens Square Barbers“ kolektyvas turėjo nedidelį pranašumą praktiškai viso ketvirčio metu, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 61:63. Lemiamo ketvirčio metu komandos ir toliau žaidė apylygiai, tačiau antroje ketvirčio pusėje svečių ekipa sugebėjo įgyti poros atakų pranašumą ir kiek lengviau atsikvėpti. Per likusį rungtynių laiką „VU Kauno fakultetas“ sukrapštė vos tris taškus, tad tai ir nulėmė jų pralaimėjimą. Galutinis rungtynių rezultatas 73:80.

Donatas Stašaitis

„Mens square barbers“ įveikė „Teltonika“ ekipą (2024 vasario 26 d., pirmadienis, 20:20 val.)KM „Žalgiris“-2 po pratęsimo įveikė VU Kauno fakulteto komandą (2023 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 10:30 val.)„Žalgiris“ turėjo pripažinti „VU Kauno fakulteto“ pranašumą (2024 sausio 22 d., pirmadienis, 21:28 val.)„Lankstukas“ po pratęsimo palaužė „VU Kauno fakultetą“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 23:08 val.)„Mens Square Barbers“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su KM „Žalgiris“ jaunimu (2024 vasario 12 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Mens Square Barbers“ įrodė pranašumą prieš „Rajonas“ ekipą (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 15:44 val.)Iš didelio minuso išlipę „Arko“ ‒ sutriuškino „VU Kauno fakultetas“ jaunimą (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:00 val.)Paskutinėmis minutėmis pergalę iškovojo „VU Kauno fakultetas“. (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 19:40 val.)„Klausučių alaus darykla“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „VU Kauno fakulteto“ krepšininkais (2023 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)„ICE“ silpnai pradėjo rungtynes, tačiau rungtynių pabaigoje palaužė „VU Kauno fakultetas“ ekipą (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 20:23 val.)