Rajonas vs Clutch (66:69)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 vasario 06 d., Antradienis, 20:15 val. @ Lietuvos policijos mokykla, Mokslo g. 2, Mastaičiai, Kauno raj., LT-53313

Puikią antrą pusę sužaidę „Clutch“ krepšininkai nugalėjo „Rajono“ ekipą

2024 vasario 06 d., Antradienis, 22:25 val., peržiūros: 151

Antradienio vakarą Lietuvos policijos mokykloje susitiko "Rajonas" ir "Clutch" komandos. Po permainingos kovos pergalę šventė "Clutch" ekipa rezultatu 66:69 (16:13, 16:13, 12:28, 22:15)

Rungtynės prasidėjo klampiai, komandos keitėsi nesėkmingomis atakomis, tačiau geriau pirmaja pusę sužaidė "Rajono" krepšininkai ir į ilgąją pertrauką žengė turėdami 6 taškų pranašumą. Po pertraukos akcentus susidelioję "Clutch" krepšininkai ant parketo žengė su nauja jėga. "Clutch" komanda puikiai sužaidusi antrąją pusę užsitikrino dar vieną pergalę 2 lygoje bei pakilo turnyrinėje lentelėje į 5 vietą.

6 taškai

„Limobus“ užtikrintai įveikė „Rajono“ ekipą (2024 sausio 16 d., antradienis, 21:34 val.)„Lankstukas“ užtikrintai įveikė „Rajonas“ ekipą (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:24 val.)Tik rungtynių pabaigoje „VU Kauno fakultetas“ palaužė „Rajonas“ ekipą (2024 vasario 27 d., antradienis, 21:36 val.)„ICE“ neturėjo vargo su „Clutch“ krepšininkais (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 19:20 val.)II lygoje: 5 žaidę „Teltonika“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Rajonas“ (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 20:54 val.)„Sparta“ įrodė savo pranašumą prieš „Clutch“ krepšininkus (2023 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)MB „TR Project“ pasiekė lengvą pergalę prieš „Rajonas“ ekipą (2023 spalio 23 d., pirmadienis, 22:04 val.)„VU Kauno fakultetas“ palaužė „Clutch“ pasipriešinimą (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 20:23 val.)Pergalingas I.Matulaičio metimas atnešė pergalę „Rajono“ ekipai (2023 lapkričio 21 d., antradienis, 22:34 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė „Clutch“ ekipa (2024 sausio 11 d., ketvirtadienis, 12:08 val.)