BC „Game On“ vs Limobus (81:69)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 spalio 29 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

2 lygos starte ‒ BC „Game On“ pergalė

2023 spalio 29 d., Sekmadienis, 17:36 val., peržiūros: 220

Trečiadienį, spalio 18 dieną, Kauno Lietuvos sveikatos mokslų universiteto sporto salėje vyko 2 lygos pirmasis šių metų susitikimas tarp BC „Game On“ ir "Limobus".

Pirmajame rungtynių kėlinyje vyko rezulatyvus krepšinis ir komandos keitėsi sėkmingomis atakomis. Kiek geriau antrąją kėlinio pusę sužaidę BC „Game On“ pirmavo 26:18.

Antrasis kėlinys prasidėjo skaudžia "Limobus" žaidėjo trauma, kuri kiek apkartino komandos pirmąsias varžybas, o BC „Game On“ toliau po truputį didino varžybų pranašumą.

Antroje pusėje pamatėme, kad pirmoje pusėje išryškėjus skirtumui tarp komandų, komandos nepersistengė ir mėgavosi krepšiniu. Pranašumą ir toliau išlaikę BC „Game On“ pirmavo rezultatu 69:56.

Paskutiniame kėlinyje nors ir D.Inkrata rinko taškus, bet varžovai neleido "Limobus" prisivyti ir BC „Game On“ laimėjo sezono atidarymo varžybose rezultatu:81:69 (26:18, 25:17, 18:21, 12:13).

2 lygoje ‒ lengva „Skroblų alėjos“ pergalė (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 19:34 val.)II lygoje: BC „Game On“ pergalė prieš „Mens Square Barbers“ (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:46 val.)BC „Rhino“ neturėjo vargo su tarp BC „Game On“ ekipa (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 17:54 val.)BC „Game On“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 21:51 val.)II lygoje: užtikrinta „GZP ‒ 2“ pergalė prieš BC „Game On“ (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 18:01 val.)II lygoje: užtikrinta „Romegas“ pergalė prieš BC „Game On“ (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Lympo“ po atkaklios kovos įveikė BC „Game On“ (2024 kovo 12 d., antradienis, 22:23 val.)BC „Rhino“ įveikė puolime strigusią BC „Game On“ ekipą (2024 vasario 27 d., antradienis, 20:27 val.)KKL II lyga Limobus vs. BC „Rhino“ (2023 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:13 val.)„Skroblų alėja“ antrą kartą įveikę „Game On“ pateko į ketvirtfinalį (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 17:26 val.)