GB UNITED vs KAUTRA (59:49)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 02 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai LT-54329

"GB united" įrodė savo pranašumą prieš "Kautra"

2009 vasario 02 d., Pirmadienis, 22:05 val., peržiūros: 3433

Šiandien (02-02) Babtų gimnazijos sporto salėje susikovė dvi "Įmonių" lygos ekipos "GB united" (šeimininkai) ir "Kautra" (svečiai). Jau pirmojo kėlinio pradžioje įgiję persvarą šeimininkai , likusius kėlinukus ją tik didino ir iškovojo pergalę rezultatu 59:49 (15:11, 12:6 , 18:18, 14:14).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo sėkmingiau "GB united" ekipai. Laimėję "sausą" atkarpą 6:0 jie įsiveržė į priekį. Ilgą laiką rezultatas nekito. Po paprašytos svečių minutės pertraukėlės ir jiems pavyko atidaryti savo taškų sąskaitą, bei sumažinti deficitą iki minimumo (6:5). Šeimininkai netrukus savo persvarą vėl padidino iki 5 taškų (12:7). Kėlinio gale abi ekipos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir pirmas dešimt minučių užbaigė rezultatu 15:11.

Antrojo kėlinio pradžioje "Kautra" sumažino deficitą iki dviejų taškų , tačiau pralaimėję atkarpą 10:2 įgijo dešimties taškų deficitą. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 27:17.

Trečiame ketvirtyje abi ekipos žaidė lėtą ir pozicinį žaidimą. Pirmoje pusėje šeimininkų pranašumas išaugo iki 18 taškų. Antroje kėlinio pusėje svečiams pavyko periimti iniciatyvą ir savo deficitą ištirpdyti iki 10 taškų. Prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo 45:35.

Ketvirtame kėlinyje šeimininkai žaidė tvirtai ir užtikrintai. Varžovams nepavyko sumažinti ar bent rimčiau pabandyti persverti rezultato. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 59:49.

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų treneris , nebuvo patenkintas ekipos žaidimu ir teigė , kad jo komanda sužaidė negeriausias savo varžybas, bet džiaugėsi iškovota pirmąja pergale namų arenoje.

"GB United" iškovojo nesunkią pergalę (2009 sausio 28 d., trečiadienis, 22:51 val.)"GB United" iškovojo sunkią pergalę (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 23:53 val.)"GB United" neatsilaikė prieš "Puskarininkių mokyklą" (2008 spalio 27 d., pirmadienis, 21:01 val.)Sezoną "GB United" krepšininkai pradėjo pergalingai (2008 spalio 23 d., ketvirtadienis, 21:00 val.)"Sanistal" apgynė savo namų sienas nugalėdami "GB United" (2008 lapkričio 11 d., antradienis, 20:49 val.)Po atkaklios kovos "GB United" visgi palaužė "Omega" pasipriešinimą (2009 sausio 23 d., penktadienis, 21:49 val.)"Elektrobalt & Elektros Darbai" neatsilaikė prieš "Kautrą" (2009 vasario 04 d., trečiadienis, 23:21 val.)"Bioprojektas" antroje rungtynių pusėje įrodė, jog jie yra ištvermingesni (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:58 val.)"GB united" nesunkiai nugalėjo "Elektrobalt - Elektros darbai" (2009 vasario 09 d., pirmadienis, 22:27 val.)"Vaidotėnas" sutriuškino "Kautrą" (2008 gruodžio 02 d., antradienis, 22:45 val.)