Pikenpokas vs ICE (83:58)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 16 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Ketvirtame kėlinyje subyrėjęs „ICE“ nusileido „Pikenpokas“ ekipai

2023 lapkričio 16 d., Ketvirtadienis, 21:59 val., peržiūros: 241

Lapkričio 16 d., ketvirtadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos II lygos rungtynės tarp „Pikenpokas“ (2-1) ir „ICE“ (1-1) ekipų.

Rungtynės prasidėjo apylygia kova, tačiau „Pikenpokas“ pirmą kėlinį užbaigė spurtuodami 11:2, kas leido pasibaigus kėliniui pirmauti 20:12.

Antrajame kėlinuke „ICE“ po P. Dembinsko metimų artėjo iki keturių taškų, tačiau antroje kėlinio pusėje „Pikenpokas“ surengė dar vieną spurtą 11:3 ir įpusėjus susitikimui buvo priekyje 40:28.

Trečiajame kėlinyje šeimininkams tris tolimus metimus pataikė D.Venckus, du pridėjo ir B.Jankūnas, o tai leido „Pikenpokas“ ekipai dar labiau nutolti – 59:45.

Ketvirto kėlinio pradžioje „ICE“ žaidimas visiškai subyrėjo, šeimininkams N.Urbonas pelnė šešis taškus paeiliui ir „Pikenpokas“ tolo iki 76:46, o rungtynės baigėsi rezultatu 83:58 (20:12, 20:16, 19:17, 24:13).

Deivydas Grigalius

Atkaklių rungtynių ketvirtame kėlinyje „GZP ‒ 2“ įveikė „Pikenpoką“ (2024 vasario 08 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)Pirmą pergalę aštunfinalyje pasiekė „Arko“ įveikę „Pikenpoką“ (2024 balandžio 08 d., pirmadienis, 21:55 val.)Atkrintamąsias „Pikenpokas“ pradėjo pergale (2024 kovo 19 d., antradienis, 08:14 val.)Antroje rungtynių pusėje „ICE“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Lankstukas“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 22:23 val.)Išlaikė pranašumą „UNO ir pavogė pergalę iš „Pikenpoko“ (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:41 val.)Permainingose rungtynėse: Sunki „ICE“ pergalė prieš „Rajonas“ (2024 sausio 09 d., antradienis, 22:56 val.)„Romegas“ atlaikė „Pikenpokas“ ekipos šturmą ir iškovojo pergalę (2024 sausio 09 d., antradienis, 22:31 val.)„Gemavila“ lengvai įveikė „Pikenpoką“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 21:46 val.)„Arko“ antrą kartą įveikė „Pikenpoką“ ir pateko į ketvirtfinalį (2024 balandžio 10 d., trečiadienis, 20:13 val.)„ICE“ neturėjo vargo su „Clutch“ krepšininkais (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 19:20 val.)