Lankstukas vs Gemavila (58:89)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2024 kovo 20 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Gemavila“ atkrintamosiose startavo triuškinama pergale

2024 kovo 20 d., Trečiadienis, 22:29 val., peržiūros: 84

Kovo 20 dieną, 20:30 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos "Lankstukas" (šeimininkai) ir "Gemavila" (svečiai). Komandos stojo žaisti pirmųjų šešioliktfinalio rungtynių. "Gemavila" šį vakarą nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš varžovų ir laimėjo susitikimą triuškinamu rezultatu 58:89 (14:25, 12:25, 9:22, 23:17).

Jau nuo susitikimo pradžios "Gemavila" ėmė diktuoti savo sąlygas, puikus puolimas leido dar pirmojo kėlinuko metu susikrauti dviženklį pranašumą, o antrame ketvirtyje skirtumas perkopė net 20 taškų ribą. "Lankstuko" puolimas buvo visiškai sukaustymas, o ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 26:50.

Antroje rungtynių dalyje nebuvo didelių permainų, "Gemavila" leido pasireikšti visiems žaidėjams, bet nuo to žaidimo kokybė visiškai nenukentėjo. Vis tik atsipalaidavimas turėjo ateiti, tad ketvirtame kėlinuke buvo daugiau padriko žaidimo svečių pusėje, tad tuo pasinaudoję "Lankstukas" galėjo sužaisti rezultatyviau ir sumažinti atsilikimą. Rungtynės baigėsi rezultatu 58:89.

Ričardas Versockas

„Gemavilą“ atkakliose rungtynėse įveikę „Lympo“ iškovojo pirmą pergalę II lygoje (2023 lapkričio 14 d., antradienis, 22:02 val.)Taiklesnis „Mens Square Barbers“ žaidimas užtarnavo jiems pergalę (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 16:19 val.)„Lankstukas“ iškovojo pirmąją pergalę (2023 lapkričio 24 d., penktadienis, 22:20 val.)Užtikrinta „Gemavila“ pergalė namų salėje (2023 spalio 24 d., antradienis, 22:32 val.)„Gemavila“ lengvai įveikė šešioliktfinalio barjerą antrą kartą įveikę „Lankstuką“ (2024 kovo 26 d., antradienis, 21:46 val.)„Gemavila“ nesunkiai įveikė „Clutch“ komandą (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 21:54 val.)„Kautech ‒ 2“ pasiekė nelengvą pergalę (2023 gruodžio 19 d., antradienis, 20:33 val.)„GZP-2“ neturėjo vargo su „Gemavila“ ir išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2024 balandžio 12 d., penktadienis, 20:21 val.)Lemtingas tritaškis neišgelbėjo GZP-2, „Gemavila“ švenčia pergalę. (2024 balandžio 09 d., antradienis, 22:08 val.)„Lankstukas“ po pratęsimo susitvarkė su „Clutch“ ekipa (2024 sausio 23 d., antradienis, 20:37 val.)