Lympo vs GZP ‒ 2 (77:80)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 vasario 26 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„GZP ‒ 2“ permainingose ir atkakliose rungtynėse palaužė „Lympo“

2024 vasario 26 d., Pirmadienis, 22:22 val., peržiūros: 63

Vasario 26 d., pirmadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos II lygos rungtynės tarp „Lympo“ (10-3) ir „GZP ‒ 2“ (9-4) ekipų.

Rungtynes „GZP ‒ 2“ ekipa pradėjo 4/4 tritaškiais metimais, kas leido iškart nutolti 6:14. Vėliau du tolimus metimus pridėjo ir T.Cylikas, o svečiai pasibaigus pirmajam kėliniui jau buvo nutolę dviženkliu pranašumu 12:27.

Antrojo kėlinio pradžioje po dviejų R. Antanavičiaus metimų „GZP ‒ 2“ dar labiau tolo – 16:35. Visgi, tada „Lympo“ ekipą į priekį pradėjo vesti E.Stankus, kurio rezultatyvus žaidimas leido šeimininkams artėti. Įpusėjus susitikimui 36:44.

Trečiasis kėlinys prasidėjo šešiais iš eilės „Lympo“ taškais, po kurių skirtumas tirpo iki dviejų taškų 42:44. Visgi, „GZP ‒ 2“ surengė nedidelį spurtą ir po J. Pilecko tritaškio vėl tolo iki 46:55. Bet kėlinį šeimininkai pabaigė 11:3 ir pasibaigus trečiam kėliniui turėjo vos vieną taško deficitą 57:58.

Lemiamas kėlinys prasidėjo keliais šeimininkų taikliais metimais, kurie leido jiems išsiveržti į priekį 63:59. Visgi, tada „GZP ‒ 2“ pataikė tris tritaškius, spurtavo 0:13 ir tolo iki 63:72. Bet „Lympo“ nepasidavė ir po A. Reikerto tritaškio persvėrė rezultatą savo naudai 74:73. Visgi, rungtynes sėkmingiau užbaigė „GZP ‒ 2“, paskutinio metimo, galėjusio išplėšti pratęsimą nepataikė A.Reikertas, o „GZP ‒ 2“ pasivijo šios dienos varžovus turnyrinėje lentelėje. Galutinis susitikimo rezultatas 77:80 (12:27, 24:17, 21:14, 20:22).

9 taškai

Permainingose ir atkakliose rungtynėse „Lympo“ pergalė prieš „GZP ‒ 2“ (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 22:20 val.)Nerezultatyviose rungtynėse ‒ „Lympo“ pergalė (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 20:29 val.)„GZP ‒ 2“ nesunkiai susitvarkė su BC „Rhino“ (2024 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)„Gemavilą“ atkakliose rungtynėse įveikę „Lympo“ iškovojo pirmą pergalę II lygoje (2023 lapkričio 14 d., antradienis, 22:02 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Skroblų alėja“ (2024 balandžio 24 d., trečiadienis, 21:10 val.)„GZP ‒ 2“ lengvai nugalėjo KM „Žalgirio“ jaunimą (2023 gruodžio 04 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Clutch“ kelis kartus grįžo į rungtynes iš dviženklio deficito ir susitikimo pabaigoje palaužė „Lympo“ (2023 spalio 24 d., antradienis, 22:14 val.)II lygoje: užtikrinta „GZP ‒ 2“ pergalė prieš BC „Game On“ (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 18:01 val.)„GZP-2“ įrodė savo pranašumą prieš „Romegą“ (2024 kovo 05 d., antradienis, 22:26 val.)„Kautech ‒ 2“ laimėjo prieš negausiai susirinkusius „Lympo“ (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 21:55 val.)