Kautech ‒ 2 vs Sparta (67:74)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Sparta“ įrodė savo pranašumą prieš „Kautech-2“ krepšininkus

2023 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 22:39 val., peržiūros: 166

Gruodžio 10 dieną, 20:30 val., Kauno technologijų mokymo centre, susitiko "II" lygos komandos "Kautech-2" (šeimininkai) ir "Sparta" (svečiai). Po lygaus pirmo kėlinuko, "Sparta" sugebėjo pasiekti dviženklį pranašumą ir savo persvarą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Susitikimas baigėsi rezultatu 67:74 (21:23, 18:23, 12:15, 16:13).

Rungtynių pradžia buvo labai lygi ir atkakli. Rungtynių lūžis įvyko antrojo kėlinuko metu, kuomet "Kautech-2" prasileido seriją tolimų metimų ir leido varžovams nutolti. "Sparta" į ilgąją pertrauką nusinešė ne tik pranašumą, bet pasitikėjimą, kad šiandien gali kovoti dėl pergalės 39:46.

Po ilgosios pertraukos skirtumas nei kiek nemažėjo, "Sparta" atlaikė varžovų bandymus spausti juos per visą aikštę, o galiausiai "Kautech-2" viltis palaidojo eilė žaidėjų, kurie iškrito dėl pražangų limito. "Sparta" atlaikė visus išbandymus ir laimėjo rungtynes rezultatu 67:74.

Saulius Pakalniškis

„Sparta“ įrodė savo pranašumą prieš „Clutch“ krepšininkus (2023 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)Dominavęs R. Gudynas atvedė „UNO“ į pergalę prieš „Kautech ‒ 2“ (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 20:24 val.)„Kauno Rami“ triumfavo prieš „Spartą“ sunkioje kovoje (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 18:07 val.)„Sparta“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Gemavilą“ (2023 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Sparta“ lengvai susitvarkė su jaunaisiais žalgiriečiais (2023 lapkričio 27 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Skroblų alėja“ po permainingos kovos įveikė „Kautech ‒ 2“ ir užsitikrino grupės nugalėtojos poziciją (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 22:00 val.)Rungtynių pabaigoje pranašumą iššvaistę „GZP“-2 trumfavo prieš „Sparta“ (2023 spalio 26 d., ketvirtadienis, 23:19 val.)Visas rungtynes pirmavę „Sparta“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Akademiją VDU-ŽUA“ (2024 vasario 22 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„Klausučių alaus darykla“ ketvirtajame kėlinyje susitvarkė su „Kautech ‒ 2“. (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 21:38 val.)„Sparta“ aštuntfinalį pradėjo sudėtinga pergale (2024 balandžio 03 d., trečiadienis, 21:31 val.)