Kautech ‒ 2 vs Akademija VDU-ŽUA (73:56)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 vasario 25 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Nepaisant didelio klaidų skaičiaus „Kautech ‒ 2“ įveikė „Akademija VDU-ŽUA“ ekipą

2024 vasario 25 d., Sekmadienis, 20:13 val., peržiūros: 116

Vasario 25 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos rungtynės tarp „Kautech – 2“ (8-5) ir „Akademija VDU-ŽUA“ (4-10) ekipų.

Rungtynių pradžioje po šešių U. Paškevičiaus taškų „Kautech – 2“ iškart tolo 11:4. Bet „Akademija VDU-ŽUA“ ekipos puolimas greitai atsigavo, tačiau pirmas kėlinys baigėsi šeimininkų ekipai turint penkių taškų persvarą 20:15.

Antrajame kėlinyje abi ekipos labai sunkiai rinko taškus, darė daug klaidų, bet dėka A. Stanevičiaus tritaškio kėlinio pabaigoje svečiai artėjo iki minimumo 29:28.

Trečiasis kėlinys prasidėjo trimis E. Malecko tolimais metimais, po kurių „Kautech – 2“ tolo iki 38:32. Nors šeimininkai šiame kėlinyje ir buvo įgyję dviženklę persvarą, tačiau nuolatinės „Kautech – 2“ ekipos klaidos leido „Akademija VDU-ŽUA“ kiek priartėti. Po trijų kėlinių 50:44.

Lemiamas kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu, po kurio „Kautech – 2“ vėl įgijo dviženklį pranašumą 62:49. Po šio varžovų spurto svečiai jau nebeatsigavo ir turėjo pripažinti „Kautech – 2“ ekipos pranašumą. Galutinis susitikimo rezultatas 73:56 (20:15, 9:13, 21:16, 23:12).

10 atk. kam.

Visas rungtynes pirmavę „Gemavila“ įveikė „Akademiją VDU‒ŽUA“ (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 21:53 val.)KKL II lyga „Sparta“ vs „Akademija VDU-ŽUA“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 16:03 val.)Visas rungtynes pirmavę „Sparta“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Akademiją VDU-ŽUA“ (2024 vasario 22 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„Skroblų alėja“ nesunkiai susitvarkė su „Akademija VDU-ŽUA“ (2024 sausio 09 d., antradienis, 23:19 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ palaužė keturiese likusius „Akademija VDU-ŽUA“ krepšininkus (2024 sausio 16 d., antradienis, 22:09 val.)„Kautech ‒ 2“ lengvai susitvarkė su „Kauno Rami“ (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 21:57 val.)„UNO“ paskutinėmis sekundėmis patiesė „Akademija VDU-ŽUA“ (2024 vasario 14 d., trečiadienis, 21:35 val.)2 lygoje ‒ 100 taškų pelnę „Akademija VDU-ŽUA“ pergalė (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 17:17 val.)Be trenerio žaidę „GZP ‒ 2“ nusileido „Kautech ‒ 2“ ekipai (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Kauno Rami“ ketvirtame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš „Akademija VDU-ŽUA“ (2024 kovo 05 d., antradienis, 20:27 val.)