Limobus vs VšĮ „Gatvės vaikai“ (55:66)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

Po atkaklios kovos VšĮ „Gatvės vaikai“ palaužė „Limobus“

2023 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 19:54 val., peržiūros: 244

Gruodžio 17d., sekmadienį, Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos „II“ lygos rungtynės tarp „Limobus“ ir VšĮ „Gatvės vaikai“ ekipų.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tačiau „Limobus“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir greitomis atakomis atitrūko nuo svečių ( 12:5). Antrame kėlinyje geriau pradėjo šeimininkai, tačiau svečiai pradėjo lipti varžovams ant kulnų, ir kėlinio gale pavyko perlaužti rezultato į savas rankas – 23:25.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai įkrito į duobę, ir VšĮ „Gatvės vaikai“ su kiekviena minute didino atotrūkį. Per likusį laiką šeimininkai toliau šaudė pro šalį ir tik paskutinę minutę „Limobus “ pavyko pralaužti ledus, kur skirtumas ištirpo iki 6 taškų ( 36:45). Lemiamame kėlinyje šeimininkai į kilo į lemiamą šturmą, tačiau ir VšĮ „Gatvės vaikai“ puikiai atsilaikė prieš varžovus ir iškovojo pergalę, rezultatu – 55:66.

Aurimas Gavelis

Po atkaklios kovos pergalę pasiekė VšĮ „Gatvės vaikai“ (2023 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:27 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ nesunkiai susitvarkė su „Sparta“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 22:16 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Limobus“ (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 20:21 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ išsineša solidų pranašumą į kitas rungtynes prieš „Limobus“ (2024 kovo 24 d., sekmadienis, 19:25 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ gana užtikrintai susitvarkė su „UNO“ kolektyvu (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 21:38 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Kauno Rami“ (2023 spalio 24 d., antradienis, 22:28 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ palaužė keturiese likusius „Akademija VDU-ŽUA“ krepšininkus (2024 sausio 16 d., antradienis, 22:09 val.)„Kauno Rami“ po įtemptos kovos įveikė „Limobus“ (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 19:44 val.)Po permainingos kovos BC „Rhino“ šventė pergalę prieš VšĮ „Gatvės vaikus“ (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 22:10 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Mens square barbers“ ekipos (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 16:28 val.)