MB „TR Project“ vs UNO (84:78)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 vasario 05 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

M. Namikas atvedė MB „TR Project“ į pergalę prieš „UNO“

2024 vasario 05 d., Pirmadienis, 22:10 val., peržiūros: 197

Vasario 5 d., pirmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos rungtynės tarp MB „TR Project“ (8-4) ir „UNO“ (4-7) ekipų.

Rungtynės prasidėjo apylygiu, tačiau nerezultatyviu abiejų ekipų žaidimu, o pirmasis kėlinys baigėsi 12:14 „UNO“ naudai.

Antrajame kėlinuke po E. Voveraičio tolimo metimo svečiai nutolo iki 18:27. Visgi, į tai „TR Project“ atsakė keturiais tritaškiais, iš kurių tris pataikė M.Namikas, ir šeimininkai įpusėjus susitikimui pirmavo 39:35.

Trečiajame kėlinuke ir toliau nesustabdomai žaidė M.Namikas, o „TR Project“ įgijo dviženklę persvarą ir po trijų kėlinių buvo priekyje 61:48.

Lemiamame kėlinyje po dviejų iš eilės E. Voveraičio tritaškių rezultatas tirpo iki 73:68. Visgi, tada šeimininkai pataikė du tolimus metimus ir uždarė rungtynes. Galutinis susitikimo rezultatas 84:78 (12:14, 27:21, 22:13, 23:30).

6 rezult. perd.

MB „TR Project“ pasiekė lengvą pergalę prieš „Rajonas“ ekipą (2023 spalio 23 d., pirmadienis, 22:04 val.)Galingas M.Naviko pasirodymas leido MR „TR Project“ švęsti pergalę prieš „Skroblų alėja“ (2024 vasario 14 d., trečiadienis, 21:12 val.)Dominavęs R. Gudynas atvedė „UNO“ į pergalę prieš „Kautech ‒ 2“ (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 20:24 val.)L. Vičiaus lyderystė nulėmė MB „TR Project“ pergalę (2024 vasario 27 d., antradienis, 22:09 val.)MB „TR Project“ iššvaistė 21 taško persvarą, tačiau nepaleido pergalės prieš „ICE“ (2023 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:17 val.)Trečiajame kėlinyje tritaškiais prapliupę MB „TR Project“ įveikė „Kautech ‒ 2“ (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 20:20 val.)Charakterį parodę MB „TR Project“ pergale pradėjo aštuntfinalio seriją (2024 balandžio 08 d., pirmadienis, 22:41 val.)Išlaikė pranašumą „UNO ir pavogė pergalę iš „Pikenpoko“ (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:41 val.)2 lygoje ‒ „UNO“ išplėšė pergalę prieš „VU Kauno fakultetą“ (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Arko“ įrašė pirmą pralaimėjimą „UNO“ komandai (2023 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:47 val.)