KM „Žalgiris“ vs VU Kauno fakultetas (69:86)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 sausio 22 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Žalgiris“ turėjo pripažinti „VU Kauno fakulteto“ pranašumą

2024 sausio 22 d., Pirmadienis, 21:28 val., peržiūros: 178

Sausio 22 dieną Kauno "Žalgirio" krepšinio centro sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai KM "Žalgiris" (10/0) priėmė svečius "VU Kauno fakultetas" (10/2).

Rungtynes geriau pradėjo "VU Kauno fakultetas", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 2:5. Komandos žaidė nerezultatyviai ir šeštą minutę komandas vis dar skyrė trys taškai (5:8). Sužaidus pirmą nerezultatyvų kėlinį rezultatu 14:10 pirmavo "VU Kauno fakulltetas".

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes "VU Kauno fakultetas" padidino persvarą iki devynių taškų (13:22). Prasidėjus antrai kėlinio pusei vis dar dviženklę persvarą turėjo 12 taškų persvarą (15:26). Kėlinio antroje pusėje vyko atkakli kova, o "VU Kauno fakultetas" išlaikė dviženklę persvarą (26:38).

Trečio kėlinio pirmoje pusėje "VU Kauno fakultetas" šiek tiek padidino persvarą (33:49). Antroje kėlinio pusėje dar labiau nutolo "VU Kauno fakultetas", o "Žalgiris" kėlinį baigė taikliu tritaškiu pataikytu iš vidurio aikštės (50:61).

Ketvirtą kėlinį aktyviai pradėjo "Žalgiris", bet "VU Kauno fakultetas" taip pat pradėjo spausti varžovus (57:68). Netrukus iniciatyvą susigrąžino "VU Kauno fakultetas", žaidė aktyviai ir varžovams neleido atkurti intrigos (69:86).

18 taškų

KM „Žalgiris“-2 po pratęsimo įveikė VU Kauno fakulteto komandą (2023 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 10:30 val.)„Lankstukas“ po pratęsimo palaužė „VU Kauno fakultetą“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 23:08 val.)„Mens Square Barbers“ po permainingos kovos įveikė „VU Kauno fakultetas“ jaunimą (2024 vasario 06 d., antradienis, 20:19 val.)KM „Žalgiris“ nepasipriešino ir „Teltonika“ ekipai (2024 vasario 19 d., pirmadienis, 21:44 val.)Iš didelio minuso išlipę „Arko“ ‒ sutriuškino „VU Kauno fakultetas“ jaunimą (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:00 val.)„ICE“ silpnai pradėjo rungtynes, tačiau rungtynių pabaigoje palaužė „VU Kauno fakultetas“ ekipą (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 20:23 val.)2 lygoje ‒ „UNO“ išplėšė pergalę prieš „VU Kauno fakultetą“ (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Klausučių alaus darykla“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „VU Kauno fakulteto“ krepšininkais (2023 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)Tik rungtynių pabaigoje „VU Kauno fakultetas“ palaužė „Rajonas“ ekipą (2024 vasario 27 d., antradienis, 21:36 val.)„VU Kauno fakultetas“ palaužė „Clutch“ pasipriešinimą (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 20:23 val.)