Teltonika vs Mens Square Barbers (67:73)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 spalio 30 d., Pirmadienis, 18:40 val. @ Dainavos progimnazija, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Mens Square Barbers“

2023 spalio 30 d., Pirmadienis, 22:56 val., peržiūros: 248

Spalio 30 dieną, 18:40 val., Dainavos mokyklos sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos "Teltonika" (šeimininkai) ir „Mens Square Barbers“ (svečiai). Nors kelis kartus į priekį nutolo svečiai, bet "Teltonika" nenuleido rankų, kovojo iki galo ir varžovams nusileido tik pačioje rungtynių pabaigoje 67:73 (21:21, 7:15, 14:18, 25:19).

Rungtynes geriau pradėjo „Mens Square Barbers“ krepšininkai, kurie dar pirmame kėlinuke nutolo per dviženklį atstumą, bet lygiai taip pat greitai savo persvarą išbarstė. Vėliau žaidimas nebebuvo toks rezultatyvus, tačiau visą laiką priekyje išliko „Mens Square Barbers“ ekipa. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 28:34.

Antroje susitikimo dalyje „Mens Square Barbers“ vėl nutolo, vėl jų pranašumas tapo dviženklis. Atrodė, kad šį kartą "Teltonika" nebeatsities, tačiau tolimų metimų dėka jie dar kartą pakilo ir ketvirtame kėlinuke visiškai priartėjo. Deja, perlaužti rungtynių jiems nepavyko, o nelengva pergalė atiteko „Mens Square Barbers“ žaidėjams 67:73.

9 taškai

Po atkaklios kovos pergalę pasiekė VšĮ „Gatvės vaikai“ (2023 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:27 val.)„Limobus“ iškovojo pergalę prieš „Mens Square Barbers“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:10 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė „Clutch“ ekipa (2024 sausio 11 d., ketvirtadienis, 12:08 val.)II lygoje: BC „Game On“ pergalė prieš „Mens Square Barbers“ (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:46 val.)II lygoje: Užtikrinta BC „Rhino“ pergalė prieš „Mens Square Barbers“ (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:07 val.)II lygos Šešioliktfinalyje: „Kauno Rami“ pergalė prieš „Mens Square Barbers“ (2024 kovo 17 d., sekmadienis, 17:58 val.)„Romegas“ nepasigailėjo puolime strigusių „Mens Square Barbers“ (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 21:51 val.)„Kauno Rami“ užtikrintai įveikė „Mens Square Barbers“ ir užbaigė pastarųjų sezoną (2024 kovo 24 d., sekmadienis, 17:14 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno Rami“ įveikė „Mens Square Barbers“ komandą (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 18:31 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Mens square barbers“ ekipos (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 16:28 val.)