Kautech ‒ 2 vs MB „TR Project“ (77:58)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Mažasis finalas
2024 gegužės 22 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

II lygos bronza atiteko „Kautech ‒ 2“

2024 gegužės 22 d., Trečiadienis, 22:47 val., peržiūros: 79

Gegužės 22 dieną, 20:15 val., Žalgirio krepšinio mokyklos sporto salėje, susitiko "II" lygos "Didžiosios" taurės komandos "Kautech ‒ 2" ir MB „TR Project“. Komandos stojo žaisti Mažojo finalo rungtynių. "Kautech ‒ 2" kontroliavo situaciją viso susitikimo metu, o rungtynių pabaigoje susikrovė ir triuškinamą pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 77:58 (14:13, 24:14, 15:15, 24:16)

Rungtynių pradžia buvo labai nerezultatyvi, komandos prametė daugybę metimų, o pirmieji į priekį nutolo "Kautech ‒ 2". Iš pradžių nedidelis skirtumas augo, o vis dar nerezultatyviose varžybose kiekvienas taškas tapo dvigubai svarbiu. Prasidedant ilgajai pertraukai "Kautech ‒ 2" jau pirmavo solidžiu rezultatu 38:27.

Po ilgosios pertraukos "Kautech ‒ 2" sėkmingai išlaikė distanciją nuo varžovų. MB „TR Project“ žaidė nerezultatyviai, tad pasivyti priešininkus jiems buvo itin sunki užduotis. Rungtynėms artėjant į pabaigą MB „TR Project“ žaidimas visiškai subyrėjo, tad likusios minutės tebuvo formalumas. "Kautech ‒ 2" laimėjo susitikimą ir iškovojo trečiąją vietą II lygoje. Susitikimas baigėsi rezultatu 77:58.

Mažojo finalo MVP tapo Leonardas Ivanovas.

8 taškai

Dominavęs R. Gudynas atvedė „UNO“ į pergalę prieš „Kautech ‒ 2“ (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 20:24 val.)„Klausučių alaus darykla“ ketvirtajame kėlinyje susitvarkė su „Kautech ‒ 2“. (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 21:38 val.)Trečiajame kėlinyje tritaškiais prapliupę MB „TR Project“ įveikė „Kautech ‒ 2“ (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 20:20 val.)KM „Žalgiris“ 2 pusfinalyje lengvai antrą kartą įveikė „Kautech ‒ 2“ komandą (2024 gegužės 16 d., ketvirtadienis, 21:21 val.)II lygos „Mažosios taurės“ pusfinalyje: KM „Žalgiris“ 2 pergalė prieš Kautech ‒ 2 (2024 gegužės 14 d., antradienis, 22:54 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė MB „TR Project“ (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Kautech ‒ 2“ pasiekė nelengvą pergalę (2023 gruodžio 19 d., antradienis, 20:33 val.)Be trenerio žaidę „GZP ‒ 2“ nusileido „Kautech ‒ 2“ ekipai (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Sparta“ įrodė savo pranašumą prieš „Kautech-2“ krepšininkus (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Kautech ‒ 2“ lengvai susitvarkė su savo varžovais (2023 lapkričio 24 d., penktadienis, 20:17 val.)