Mens Square Barbers vs ICE (64:77)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 vasario 01 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „ICE“ ekipos pergalę

2024 vasario 01 d., Ketvirtadienis, 22:41 val., peržiūros: 183

Vasario 2 dieną, 20:40 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos "Mens Square Barbers" (šeimininkai) ir "ICE" (svečiai). Pirmoji rungtynių dalis buvo labai lygi, o po ilgosios pertraukos nutolo ir iniciatyvą savo rankose išlaikė "ICE" krepšininkai, kurie ir laimėjo susitikimą rezultatu 64:77 (13:14, 16:17, 18:21, 17:25).

Rungtynių pirmoji dalis nebuvo rezultatyvi, abi komandos prastai pataikė, klydo, o rezultatas dažnai buvo lygos. Tačiau žaidimas buvo kovingas ir krepšininkai kovėsi dėl kiekvieno kamuolio. O su antrojo kėlinuko sirena pataikytas tritaškis išvedė "ICE" ekipą į priekį 29:31.

Po ilgosios pertraukos "ICE" ėmė tolti. Jų pranašumas nebuvo didelis, bet jie varžovams pirmauti daugiau nebeleido, o patys taškas po taško krovėsi vis didesnį pranašumą. Galiausiai skirtumas tapo dviženklis, tad "Mens Square Barbers" komanda jau nebesugebėjo atsitiesti ir pergalė atiteko "ICE" komandai 64:77.

10 atk. kam.

„UNO“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ICE“ (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:55 val.)Permainingose rungtynėse: Sunki „ICE“ pergalė prieš „Rajonas“ (2024 sausio 09 d., antradienis, 22:56 val.)Antroje rungtynių pusėje „ICE“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Lankstukas“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 22:23 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno Rami“ įveikė „Mens Square Barbers“ komandą (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 18:31 val.)„Mens Square Barbers“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su KM „Žalgiris“ jaunimu (2024 vasario 12 d., pirmadienis, 21:47 val.)Kovoje iki paskutinių akimirkų pergalė atiteko „ICE“ (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 21:22 val.)„ICE“ silpnai pradėjo rungtynes, tačiau rungtynių pabaigoje palaužė „VU Kauno fakultetas“ ekipą (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 20:23 val.)Antroje rungtynių pusėje „Teltonika“ išsaugojo pirmoje pusėje įgytą persvarą prieš „ICE“ (2024 vasario 05 d., pirmadienis, 20:35 val.)„ICE“ atlaikė „Rajonas“ ekipos spaudimą ir iškovojo nelengvą pergalę (2023 lapkričio 22 d., trečiadienis, 20:23 val.)Ketvirtame kėlinyje subyrėjęs „ICE“ nusileido „Pikenpokas“ ekipai (2023 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)