GZP ‒ 2 vs MB „TR Project“ (83:69)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2024 gegužės 16 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Po atkaklios kovos „GZP-2“ įveikė MB „TR Project“ ekipą

2024 gegužės 16 d., Ketvirtadienis, 22:05 val., peržiūros: 85

Kauno technologijų mokymo centre įvyko II lygos Mažosios taurės antrosios pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko "GZP-2" ir MB "TR Project". Pirmajame susitikime "GZP-2" užtikrintai įveikė varžovus ( 60:91).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo MB "TR Project" ir svečiai skaičiavo dviženklį pranašumą, bet "GZP-2" sugebėjo susitvarkyti gynyboje bei sumažinti skirtumą iki minimalaus ( 18:19). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir MB "TR Project" išsaugojo dviejų taškų pranašumą – 36:38

Po ilgosios pertraukos "GZP-2" įjungė aukštesnę pavarą ir svečiai varžovus stabdė minutės pertraukėle ( 49:43). Po pertraukėlės MB "TR Project" toliau neatrado žaidimo ir "GZP-2" diktavo savo žaidimo sąlygas ( 61:54). Lemiamame kėlinyje aikštelės šeimininkai neišleido iniciatyvos iš savo rankų ir MB "TR Project" turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Galutinis rezultatas – 83:69 (18:19, 18:19, 25:16, 22:15)

6 rezult. perd.

Po atkaklios kovos pergalę pasiekė MB „TR Project“ (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 22:43 val.) Po įnirtingos kovos pergalę išplėšė MB „TR Project“ (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:43 val.)Po atkaklios kovos „Skroblių alėja“ įveikė „GZP ‒ 2“ ir žengia į II lygos pusfinalį (2024 gegužės 08 d., trečiadienis, 20:47 val.)„VU Kauno fakultetas“ iškovojo pirmąją pergalę įveikę MB „TR Project“ (2023 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:02 val.)Puolime strigę „GZP ‒ 2“ nusileido „Arko“ ekipai (2024 sausio 18 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)Solidi pirma rungtynių pusė leido „Kauno Rami“ įveikti MB „TR Project“ (2024 balandžio 22 d., pirmadienis, 21:52 val.)Atkaklių rungtynių ketvirtame kėlinyje „GZP ‒ 2“ įveikė „Pikenpoką“ (2024 vasario 08 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)L. Vičiaus lyderystė nulėmė MB „TR Project“ pergalę (2024 vasario 27 d., antradienis, 22:09 val.)Po atkaklios kovos „Gemavila“ nugalėjo „GZP-2“ (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:37 val.)„GZP ‒ 2“ pusfinalį pradėjo lengva pergale prieš MB „TR Project“ (2024 gegužės 13 d., pirmadienis, 21:58 val.)