UNO vs Arko (58:78)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 22 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Arko“ įrašė pirmą pralaimėjimą „UNO“ komandai

2023 lapkričio 22 d., Trečiadienis, 21:47 val., peržiūros: 294

Lapkričio 22 dieną Kauno švaros sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose susikovė dvi šį sezoną nepralaimėjusios komandos. Tai aikštės šeimininkai "UNO" (1-0) ir "Arko" (2:0).

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (2:2). Baigiantis pirmai kėlinio pusei minutės pertraukėlės paprašė "UNO", kurie tuo metu pirmavo rezultatu 10:8. Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai, bet kėlinio pabaigoje šiek tiek geriau sužaidę "UNO" įgijo keturių taškų persvarą (25:21).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes trapią persvarą turėjo "UNO" (25:23). Prasidėjus penktai minutei minutės pertraukėlės paprašė "UNO", po "Arko" spurto (27:32). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai, vyko atkakli kova, o sužaidus pusę rungtynių penkių taškų persvarą turėjo "Arko" (38:43).

Trečio kėlinio pradžioje du tritaškius pataikė "UNO", po kurių buvo priekyje (46:45). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "UNO" buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės, nes "Arko" persvara padidėjo iki septynių taškų (47:54). Kėlinio pabaigoje geriau žaidę "Arko" padidino persvarą iki 14 taškų (53:67).

Ketvirto kėlinio pirmas dvi minutes abi komandos žaidė be klaidų gynyboje (53:67). Netrukus "Arko" persvara pradėjo sparčiai augti. Sužaidus keturias minutes "Arko" pirmavo 19 taškų skirtumu (53:72), o minutės pertraukėlės paprašė "UNO". Po minutės pertraukėlės pirmus taškus kėlinyje pelnė "UNO" (55:72). Antroje kėlinio pusėje užtikrintai pirmavo "Arko" ir varžovams neleido atkurti intrigos (58:78).

Ignas Linartas

„Arko“ neturėjo problemų su BC „Rhino“ ekipa (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Klausučių alaus darykla“ rungtynių pabaigoje palaužė „UNO“ (2024 kovo 13 d., trečiadienis, 21:57 val.)M. Namikas atvedė MB „TR Project“ į pergalę prieš „UNO“ (2024 vasario 05 d., pirmadienis, 22:10 val.)2 lygoje 7 taškų pranašumą prieš lemiamas rungtynes įgijo „UNO“ krepšininkai (2024 kovo 20 d., trečiadienis, 21:42 val.)„Klausučių alaus darykla“ rungtynių pabaigoje palaužė „UNO“ pasipriešinimą (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:49 val.)„Arko“ antrą kartą įveikė „Pikenpoką“ ir pateko į ketvirtfinalį (2024 balandžio 10 d., trečiadienis, 20:13 val.)„Arko“ nelengvai palaužė negausiai susirinkusius „Pikenpoko“ krepšininkus (2024 sausio 22 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Kauno Rami“ atlaikė „UNO“ ekipos šturmą ir iškovojo pergalę (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Arko“ rungtynių pabaigoje palaužė MB „TR Project“ krepšininkus (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Arko“ neturėjo daug vargo su KM „Žalgiris“ 2 ekipa (2023 gruodžio 01 d., penktadienis, 21:57 val.)